Turino mados savaitė: EEN verslo kontaktų renginys Italijoje

2019 m. birželio 29 – liepos 1 d.  Vilniaus prekybos, pramonės ir amatų rūmuose (VPPAR) veikiantis Enterprise Europe Network Lietuva organizavo Lietuvos įmonių dalyvavimą verslo kontaktų renginyje „Torino FashionMatch 2019“, skirtą mados sektoriui ir kuris vyko Turino mados savaitės metu.

Tarptautinio verslo kontaktų renginio tikslas – padėti Lietuvos ir užsienio įmonėms, dirbančioms mados ir tekstilės srityse, rasti naujų verslo partnerių ir aptarti potencialaus bendradarbiavimo galimybes.

Dalyvauti kontaktų renginyje užsiregistravo virš 200 dalyvių iš 31 šalies, suderinta virš 600 susitikimų.  Lietuvą atstovavo įmonės ir dizainerės iš Alytaus ir Vilniaus: UAB Textera –  drabužių gamybos įmonė, teikianti kokybiškas mados, laisvalaikio ir sporto drabužių siuvimo paslaugas (http://www.textera.lt),

Kuz Design Agency (www.madebykuz.com),  dizainerė Simona Motejūnienė kurianti SI Case prekinio ženklo banguotų linijų rankų darbų odines rankines ir aksesuarus

(https://www.facebook.com/pg/SIcasebags / http://www.banguota.lt) ir Agnes Krasauskas prekinio ženklo   dizainerė, kurianti batelius ir rankines ryškioms asmenybėms (http://agneskrasauskas.eu/) .

Lietuvos atstovės džiaugėsi šia Enterprise Europe Network teikiama galimybe užmegzti naujiems kontaktams, pamatyti kolekcijas ir naujausias mados tendencijas, parodyti ir pristatyti save.

Agnes Krasauskas dalinosi savo įspūdžiais: “Susitikimai buvo labai naudingi ir ateityje padės plėsti bei vystyti mano verslą. Puiku, jog organizuojami tokie renginiai, nes tokiu būdu daug paprasčiau susirasti verslo partnerius. O ir pats miestas žavus! Tad džiaugiuosi apsilankiusi”.

O UAB Textera jau anksčiau dalyvavo EEN kontaktų renginyje Amsterdame. Kaip pasakojo įmonės direktorė Ramunė Žemėnienė „šį karta jautėmės daug labiau pasitikintys savimi. Todėl ir susitikimai buvo daug produktyvesni. Ši karta grįžtame namo ne tik su užduotimis, bet ir su kvietimais atvykti aplankyti dizainerius vietoje. Tikrai džiaugiamės, kad yra tokios verslo augimo galimybės.”

Kartu su Lietuvos atstovėmis į Turiną vyko ir VPPAR eksporto plėtros vadovė Deimantė Vilčinskaitė, kuri taip pat turėjo keletą susitikimų su potencialiais partneriais ir atstovavo jaunąsias dizaineres, domėjosi organiškų audinių, odos ir aksesuarų tiekėjais bei butikais  Šveicarijoje, Italijoje ir Kanadoje ir galimybėmis juose pristatyti  Lietuvos dizainerių gaminius.

Apie renginius daugiau:

Torino FashionMatch 2019  https://torino-fashionmatch-2019.b2match.io/

Turino mados savaitės tinklalapis https://www.torinofashionweek.moda/

 

Renginio akimirkos: