„Torino Fashion Week“ Italijoje pirmą kartą pristatyta lietuviško prekės ženklo „Onedress“ kolekcija

Birželio pabaigoje Italijoje, Turine, Enterprise Europe Network organizuoto renginio „Torino Fashion Week“ metu pirmą kartą pristatyta lietuvių dizainerės Ingridos Biržienės sukurto prekės ženklo „Onedress“ kolekcija. Susirinkusiai tarptautinei publikai buvo pademonstruota 15 skirtingų suknelių bei kostiumėlių modelių.

Įmonės UAB „Istilius“ direktorė Ingrida Biržienė teigia, kad „Torino Fashion Week“ paliko didelį įspūdį demonstruotų kolekcijų įvairiapusiškumu, stilių įvairove, sujungusia įvairių šalių kūrėjus. „Manau, kad tokie renginiai yra puiki galimybė prekės ženklo žinomumo didinimui pasaulyje bei socialinėje erdvėje. Be to, tai puiki platforma B2B kontaktų užmezgimui ir veiklos plėtrai“, – teigė kūrėja iš Lietuvos, Ingrida Biržienė.

Primename, kad  nuo 2016 metų Turine (Italija) organizuojamas renginys yra puiki galimybė tekstilės įmonėms bei dizaineriams ne tik pristatyti savo kolekcijas bei  išgirsti pranešimus aktualiomis tekstilės tematikomis, bet ir puiki galimybė surasti naujų partnerių prie renginio organizuojamame B2B renginyje „Torino Sport & Fashion Match“.