Tiekimo grandinės atsparumo platformoje jau 699 dalyviai !

 

Enterprise Europe Network yra didžiausias Europoje, vieno langelio principu veikiantis, verslo paramos tinklas, kuris vienija beveik 600 organizacijų daugiau nei 60 šalių. Į tinklą susijungusios organizacijos teikia paslaugas smulkiam ir vidutiniam verslui pasitelkdamos duomenų bazes bei daugelio metų tarpusavio bendradarbiavimo patirtį. Tinkle veikiančios organizacijos teikia viešąsias NEMOKAMAS paslaugas, kurių tikslas – padėti įmonėms (ypatingai mažoms ir vidutinėms) plėtoti verslą, išeinant į tarptautines rinkas. Taip pat informuoti apie Europos Komisijos programas, iniciatyvas, reglamentus.

 699 – tiek dalyvių šiandien yra užsiregistravę ir aktyviai dalyvauja Tiekimo grandinės atsparumo platformoje! Tai tik vienas rodiklių, rodančių, jog #LIC drauge su Europos Komisija, #EISMEAEnterprise Europe Network ir partneriais inicijuota platforma yra reikalinga.

Enterprise Europe Network veikia daugiau nei 60 valstybių (tinklo veiklos geografija plečiasi ir ateityje jame dalyvaus daugiau valstybių), tai:

    • 28 Europos Sąjungos narės: Airija, Austrija, Belgija, Bulgarija, Čekija, Danija, Estija, Graikija, Italija, Ispanija, Jungtinė Karalystė, Kipras, Kroatija, Latvija, Lenkija, Lietuva, Liuksemburgas, Malta, Nyderlandai, Portugalija, Prancūzija, Rumunija, Slovakija, Slovėnija, Suomija, Švedija, Vengrija, Vokietija.
    • Šalys kandidatės: Turkija, buvusioji Jugoslavijos Respublika Makedonija.
    • Europos Ekonominės Erdvės šalys: Islandija, Norvegija, Šveicarija.
    • Korespondentiniai centrai veikia šiose šalyse: Armėnija, Bosnija ir Hercogovina, Čilė, Egiptas, Izraelis, Japonija, JAV, Juodkalnija, Meksika, Kanada, Kinija, Kroatija, Pietų Korėja, Rusija, Serbija, Sirija, Tunisas, Ukraina, Indija, Kanada.

Daugiau apie tai, kaip ir kodėl buvo sukurta ši platforma– LIC direktorius ir Enterprise Europe Network Lietuva koordinatorius Mantas Vilys pasakoja #EEN bloge: https://bit.ly/396yxKB