Tarptautinis verslo kontaktų renginys „Baltijos mada ir tekstilė 2019“ Rygoje

Kauno prekybos, pramonės ir amatų rūmuose veikiantis Enterprise Europe Network kviečia Lietuvos tekstilės įmones į tarptautinį verslo kontaktų renginį, kuris  vyks  2019 m. balandžio 26 d. Rygoje (Latvija), tarptautinės parodos „Baltijos mada ir tekstilė 2019“ metu.

Šis renginys – tai puiki galimybė užmegzti verslo kontaktus su mados ir tekstilės profesionalais, kurie ieško naujų partnerių užsienio šalyse, kad užtikrintų tvarų verslo vystymąsi ir augimą.

Paroda „Baltijos mada ir tekstilė“ yra pripažinta viena iš geriausių mados ir tekstilės pramonės specialistų susitikimų vietų. Tai puiki galimybė rasti gamintojų, užmezgti ryšius su rangovais, gauti naudingos informacijos verslo valdymui ir plėtrai bei  susipažinti su naujausiomis mados tendencijomis.

Kas turėtų dalyvauti kontaktų renginyje? Mažos ir vidutinės įmonės, siūlančios ar ieškančios naujų produktų ir technologijų, taip pat  mokslininkai / inovatyvių tekstilės technologijų kūrėjai.

Registracija vyksta iki balandžio 23 dienos.

Dalyvio mokestis: Dalyvavimas renginyje yra nemokamas.

Renginio vieta: Kontaktų renginys vyks tarptautinės parodos „Baltijos mada ir tekstilė“ metu Rygoje, Latvijoje, tarptautinėje parodų kompanijoje „BT 1“ (Ķīpsalas 8, Ryga), 2019 m. balandžio 26 d.

Renginio kalba: Anglų kalba.

Daugiau informacijos apie kontaktų renginį ir registracija: https://baltic-fashion-textile-2019.b2match.io/

Maloniai kviečiame dalyvauti!

Iškilus papildomiems klausimams, susisiekite su tarptautinių ryšių ir protokolo skyriaus  vadybininke Ingrida Braziūniene, Tel.: +370618 42794, el. paštu ingrida.braziuniene@chamber.lt