Tarptautiniame tekstilės renginyje „Textile Connect 2023“ – daugiau nei 260 įmonių iš 34 pasaulio šalių

Ketvirtus metus iš eilės vyko tarptautinis tekstilės sektoriaus verslo kontaktų renginys Textile Connect 2023. Kauno prekybos, pramonės ir amatų rūmų kartu su Enterprise Europe Network partneriais iš Švedijos, Almi Företagspartner Jönköping AB organizuotas virtualus renginys šiais metais išliko populiarus, pritraukdamas beveik 260  įmonių iš daugiau nei 30 pasaulio šalių. Sulaukta susidomėjimo ne tik iš Europos, bet ir iš Azijos ir Afrikos šalių įmonių. Įvyko virš 250 tarptautinių susitikimų.

Enterprise Europe Network, kuris Kauno prekybos, pramonės ir amatų rūmuose veikia jau 15 metų, bei tarptautinės tekstilės sektoriaus grupės partnerių dėka,  informacija apie planuojamą renginį buvo viešinama įvairiuose užsienio šalių regionuose – tai lėmė didžiulį susidomėjimą bei garantavo dalyvių įvairiapusiškumą. Lietuvoje veikiantys Vilniaus bei Klaipėdos prekybos, pramonės ir amatų rūmai taip pat prisidėjo prie renginio bendraorganizavimo, pakviesdami savo regionų įmones jungtis prie tarptautinės tekstilės platformos.

Ketvirtą kartą vykusiame renginyje dalyvavo daugiau nei 40 Lietuvos tekstilės gamintojų, tekstilės sektoriaus paslaugų teikėjų bei dizainerių, kurie turėjo daug susitikimų su potencialiais partneriais užsienyje. Įmonės džiaugėsi, kad pasinaudodamos nemokama, techniškai paprasta naudotis bei papildomų investicijų nereikalaujančia prisijungimo galimybe galėjo susitikti su žaliavų tiekėjais, gamybos paslaugų teikėjais, agentais ar distributoriais iš artimojo ir tolimojo užsienio.

Tokie specializuoti renginiai kaip Textile Connect 2023 yra puiki galimybė ieškoti ir rasti reikiamų partnerių.  Pačioje platformoje visa informcija pateikiama aiškiai, sistemiškai, iš techninės pusės viskas vyksta sklandžiai, susitikimo vaizdo ir garso kokybė – nepriekaištinga. Be to, platforma suteikia patikimumo renkantis partnerius. Kaip tik šiuo metu ieškojome dizainerio, tad  susitikimas su dizainere iš Švedijos tapo gera pradža  tolimesniam bendradarbiavimui.  Šaunu, kad organizuojate ir vystote tokius projektus! – rašė stalo tekstilės studijos EVADAY savininkė Daiva Bublienė.

Kauno prekybos, pramonės ir amatų rūmai džiaugiasi, kad pasiteisinusi renginio koncepcija šiemet dar kartą pasitvirtino ir neabejoja, jog Textile Connect taps kasmetiniu tekstilės sektoriaus renginiu bei pritrauks dar daugiau įmonių iš viso pasaulio.

Enterprise Europe Network tinklo dėka, tekstilės sektoriaus įmonės gali dalyvauti įvairiuose tarptautiniuose B2B renginiuose įvairiose šalyse, prisijungti prie verslo misijų, dalyvauti informaciniuose renginiuose – seminaruose, dalintis patirtimi bei surasti naujų partnerių.

Šiuo metu tekstilės sektoriaus įmonės kviečiamos dalyvauti  kitame tekstilės sektoriaus verslo kontaktų renginyje Torino Fashion Match, kuris vyks Italijoje birželio 28-30 dienomis.