Tarptautiniame kontaktų renginyje GREEN DAYS 2020 – POLLUTEC Lietuvos įmonės ieškojo verslo ir projektų partnerių

Gruodžio 1-4 d. Enterprise Europe Network partneriai Prancūzijoje organizavo tarptautinį virtualų verslo kontaktų renginį GREEN DAYS 2020 – POLLUTEC, kuris buvo skirtas aplinkos, energetikos ir žiedinės ekonomikos sektoriams. Vilniaus prekybos, pramonės ir amatų rūmai buvo vieni iš renginio ko-organizatorių.

POLLUTEC yra didžiausia tarptautinė aplinkos ir energetikos įrangos, technologijų ir susijusių paslaugų paroda, vykstanti Lione, Prancūzijoje. Į šių metų GREEN DAYS 2020 virtualų renginį ir verslo kontaktų susitikimus užsiregistravo beveik 1000 dalyvių iš 63 pasaulio šalių. Iš Lietuvos virtualiuose susitikimose dalyvavo 9 įmonės ir organizacijos (iš jų 4 Vilniaus rūmų nariai: Metis Baltic, Green Genius Development, Grunto valymo technologijos ir LZ Technika).

Dalyviai džiaugėsi šiuo metu Enterprise Europe Network praktikuojama galimybe nuotoliniu būdu dalyvauti verslo kontaktų susitikimuose. Susisiekus po renginio įmonės informavo, kad tęsia susirašinėjimą su užmegztais naujais kontaktais ir tikisi, kad kitais metais bus pradėtas bendradarbiavimas su potencialias partneriais Austrijoje, Vokietijoje, Prancūzijoje ir Ispanijoje.

—————–

Daugiau informacijos apie Enterprise Europe Network renginius galite rasti čia: https://eenlietuva.eu/tarptautiniai-renginiai/