Tarptautiniame festivalyje verslui – partnerystės užuomazgos su Vokietijos IT sprendimų milžinėmis

Sėkmingam verslui vien tik geros idėjos ar produkto neužtenka – reikia rasti dar ir tuos, kurie visa tai pirks arba bent jau padės pardavinėti.

UAB „Integris“ – inovatyvi informacinių technologijų įmonė iš Lietuvos, siūlanti rinkai specializuotą paslaugų valdymo sprendimą „WiseTeam“, potencialių klientų ir pardavimo partnerių savo sukurtam produktui žvalgėsi didžiausiame Europos inovacijų ir skaitmenizavimo festivalyje verslui CEBIT.

Vokietijoje vykstantis renginys kasmet pritraukia po kelis tūkstančius verslininkų, startuolių ir inovatorių. Čia jie ne tik pristato įvairias idėjas ir produktus, pradedant kroviklių laidais ar įvairiais informaciniais sprendimas, bet ir užmezga jų verslo plėtrai naudingas partnerystes.

Tuo galėjo įsitikinti ir UAB „Integris“. Įmonė iš šio festivalio parsivežė potencialių partnerysčių užuomazgas. Lietuvaičiai renginyje susipažino ir pradėjo bendradarbiavimo derybas su Vokietijos IT sprendimų milžinių atstovais. Šiuo metu derybininkai tariasi dėl galimybės papildyti vokiškų bendrovių parduodamų produktų asortimentą lietuvišku paslaugų valdymo sprendimu „WiseTeam“.

„Pats derybų faktas jau yra didžiulis laimėjimas, ypač kai bandoma mažoje šalyje sukurtą IT sprendimą parduoti į tarptautinę rinką“, – sako UAB „Integris“ konsultantė Aidė Laurinavičė.

Dalyvauti tarptautiniuose verslo festivaliuose, konferencijose ar parodose nėra pigu, tačiau įmonės gali naudotis priemonės „InoConnect“ teikiama finansine parama. Priemonė skirta tarptautinei partnerystei ir tinklaveikai per Europos įmonių tinklą (angl. Enterprise Europe Network – EEN) skatinti. EEN atstovai Lietuvoje – Lietuvos inovacijų centras – konsultuoja įmones dėl dalyvavimo tarptautiniuose renginiuose, organizuoja verslo misijas ir verslo verslui (B2B) susitikimus su potencialiais partneriais užsienyje, skatina tarptautinį bendradarbiavimą.

Šaltinis: Lietuvos inovacijų centras.

Nuotrauka: UAB „Integris“.