Taline įvyko Baltijos šalių Enterprise Europe Network partnerių susitikimas

2024 sausio 17 dieną Estijoje, Taline vyko Enterprise Europe Network  Baltijos šalių konsorciumų partnerių susitikimas, kurio metu buvo apžvelgti pasiekti rezultatai, aptartos tolimesnės bendros projekto veiklos bei iniciatyvos. Taip pat susipažinta su naujais Baltijos šalių kolegomis, apsikeista kontaktais tolesniam, abipusiai naudingam bendradarbiavimui.

Enterprise Europe Network atstovai iš Lietuvos, Latvijos ir Estijos taip pat turėjo galimybę dalyvauti mokymuose ir pagilinti savo žinias specialiai jiems surengtuose tvarumo mokymuose, kuriuose pranešimus skaitė partneriai iš Suomijos, Estijos bei Lietuvos.

*Enterprise Europe Network – jau 15 metų sėkmingai veikiantis didžiausias pasaulyje verslo paramos tinklas, skirtas tarptautinės plėtros užmojų ir ambicijų turinčiam smulkiajam ir vidutiniam verslui (SVV). Enterprise Europe Network veikia visame pasaulyje, tinklas apima 40+ šalių, 450+ partnerių organizacijų ir tūkstančius ekspertų iš įvairių verslo paramos organizacijų, garsėjančių kompetencija ir paslaugų kokybe.