Švedų kojas puošia, unikalios, lietuvių gamintos kojinės

Eksportas į Švediją, didesnė rinkos dalis, padidėjusios pajamos, papildomos darbo vietos tai – rezultatai, kuriuos pasiekė įmonė iš Kauno – UAB Crabro, valdanti prekės ženklą „Dana kojinės“ – pradėjusi bendradarbiauti su Švedijoje įsikūrusiu startuoliu.

Viskas prasidėjo nuo paieškų. Švedijos įmonė, prekiaujanti kojinėmis, ieškojo gamintojų, kurie galėtų padėti išplėsti asortimentą ir pagamintų naują produktą – ryškias, įdomias ir žaismingas kojines. Įmonė, turėdama savo viziją, paieškoms pasitelkė Enterprise Europe Network partnerius Švedijoje. Pagal bendradarbiavimo pasiūlymą, kuris buvo išsiųstas kolegoms Lietuvoje, buvo rasta įmonė, atitinkanti švedų išreikštus reikalavimus.

Dvidešimties metų darbo patirtis, moderni įranga, stipri komanda, nuolat ieškanti inovatyvių sprendimų, UAB „Crabro“ daro sėkminga. Tai – profesionali, lanksti, šiuolaikiška įmonė, turinti ilgamečius prekybos partnerius tiek vietinėje, tiek užsienio rinkose. Įmonė stengiasi atitikti kintančius įnoringiausių vartotojų poreikius ir teisingai taikyti kokybės ir kainos santykio formulę. Visa produkcija yra sertifikuota „Oeko-Tex® 100“ standartu. Pirmas žingsnis Lietuvos ir Švedijos įmonių bendradarbiavime – gaminio detalių suderinimas ir pavyzdžių išsiuntimas.

Po patvirtinimo, jog produktai tinkami, pagamintas ir išsiųstas pilnas užsakymas.

Didžiausias iššūkis Lietuvos įmonei (kaip dažniausiai nutinka gamintojams) buvo išpildyti dizainerio sukurtas, tačiau techniškai išpildyti sudėtingas, produktų vizijas. Kad švedų kūrybinės idėjos buvo pilnai įgyvendintos, įrodo ne tik sėkmingai perkamos šios išskirtinės kojinės Švedijoje, bet ir nauji asortimento papildymo užsakymai, jau keliaujantys užsakovui.