Sustiprinkite savo MTEP komandą priimdami stažuotei studentą iš Japonijos

Siekdami paskatinti MTEP sektorių, Enterprise Europe Network partneriai, EU – Japan centras (angl. EU – Japan centre), jau 25 metus vykdo Vulcanus stažuočių programą, kurioje kvalifikuoti japonų studentai pagal specialią programą stažuojasi ES įmonėje.

Šis sėkmingas projektas yra naudingas tiek ES įmonėms, norinčioms pagilinti savo žinias apie Japoniją, tiek jauniems ir talentingiems Japonijos studentams, vienerius metus praleidžiantiems užsienyje.

Padidinkite savo mokslinių tyrimų ir plėtros komandą: priimkite japoną inžinerijos ar kitose aukštųjų technologijų / mokslo srityse!

EU – Japan centras kviečia ES pramonės įmones, mokslinių tyrimų centrus bei architektūros praktikas (angl. architectural practices) teikti paraiškas priimti praktikantus  iš Japonijos 6 ar 7 mėnesių stažuotei nuo 2023 m. rugpjūčio pabaigos iki 2024 m. kovo pabaigos.

Studentai yra iš pirmaujančių Japonijos universitetų ir mokosi inžinerijos ar kitų mokslo / aukštųjų technologijų srityse. Planuojama, jog prieš prisijungdami jie 4 mėnesius lankys kalbos kursus ir galės bendrauti ES kalba, kuria kalbama Jūsų įmonėje.

Priėmus stažuotoją, pagrindinė nauda Jūsų įmonei bus vertingas MTEP darbuotojo indėlis ir pažintis su Japonijos kultūra tolimesniam, sėkmingam verslui su Japonija.

Paraiškas teikti galima iki 2022 metų rugsėjo 23 dienos.

Daugiau informacijos:
https://www.eu-japan.eu/events/vulcanus-europe