Skaitmeninis sprendimas Europos pramonei – „Get Digital: Go Green and Be Resilient”

 

Ieškomi novatoriški skaitmeniniai sprendimai, kurie padėtų Europos pramonei tapti energetiškai nepriklausoma ir užtikrinti tiekimo grandinių atsparumą.

Rusijos agresija įrodė, kaip svarbu padėti Europos pramonei tapti energetiškai nepriklausoma ir sukurti išorės iššūkiams atsparias tiekimo grandines. Kai kurios esminės problemos, su kuriomis susiduria Europos Sąjungos (ES) įmonės, yra susijusios su žaliavomis, transportu, energijos kainomis ir logistika. Jei Jūsų įmonė/startuolis yra sukūrusi skaitmeninį sprendimą, kuriuo siekiama tvarumo ir energetinio autonomiškumo, kviečiame dalyvauti Europos Komisijos, Europos inovacijų tarybos ir MVĮ reikalų vykdomosios įstaigos (EISMEA) bei Europos SKAITMENINIŲ MVĮ aljanso, iniciatyvoje “Get Digital: Go Green & Be Resilient” ir pristatyti savo sprendimą ES įmonėms.

„Get Digital: Go Green and Be Resilient” iniciatyva siekia sukurti tokių sprendimų katalogą ir pristatyti juos dviejuose tarptautiniuose seminaruose:

  1. „Get Digital: Go Green” skirtame skaitmeniniams sprendimams, kurie gali sumažinti bendrą energijos suvartojimą;
  2. „Get Digital: Be Resilient” skirtame skaitmeniniams sprendimams, kurie padės Europos pramonei tapti energetiškai nepriklausoma.

Iš privačių investuotojų ir verslo vadovų sudaryta komisija atrinks didžiausią potencialą turinčias paraiškas. Geriausių sprendimų autoriams bus suteiktos individualios konsultacijos su Enterprise Europe Network arba skaitmeninių inovacijų centrų ekspertais.

Registruokite savo novatorišką skaitmeninį sprendimą ir prisidėkite prie Europos ateities kūrimo: https://www.digitalsme.eu/get-digital-go-green-resilient/