Skaitmeninės spaudos įmonė AVINFIS užmezgė ilgalaikę partnerystę su Suomijos dizaino įmone

Verslininkas Andrius Vegys, prekės ženklo AVINFI savininkas, daug metų dirbantis tekstilės sektoriuje, kelis pastaruosius metus specializuojasi tiesioginės spaudos ant audinių gamybos srityje. AVINFI gali atspausdinti bet kokį raštą ant lino, viskozės, medvilnės, pamušalo ar net šilko. Įmonė turi sukaupusi didelę audinių kartoteką ir esant reikalui naudoja juos spaudai, o jeigu neturi reikiamo  – užsako juos tiesiai iš savo tiekėjų  Vokietijoje, Didžiojoje Britanijoje, Italijoje, Turkijoje ar Lietuvoje. Tokia gamybos paslauga gana populiari. Ja naudojasi tiek dizaineriai, tiek įmonės, kuriančios savo prekės ženklo drabužius. Skaitmeninės spaudos  paslauga yra naudojama ne tik drabužių, bet ir namų tekstilės gaminiams bei aksesuarams gaminti. AVINFI gali spausdinti tiek įmonės kartotekoje esančius, tiek kliento siūlomus raštus. Didelis įmonės privalumas yra ir tai, jog jie gali dirbti ir su labai mažais, ir su dideliais užsakymais. Kaip nurodoma įmonės internetiniame puslapyje, AVINFI gali atspausdinti net ir 1 metrą audinio. Pasak A. Vegio, be darbo su žymiais prekių ženklais, dizaineriais, yra tekę spausdinti ir mylimus augintinius ar mėgstamus traktorius ant vaikiškos patalynės. „Visus klientus laikome partneriais – galbūt tai ir yra įmonės sėkmės paslaptis“, – svarsto  A. Vegys.

Vos pradėjusi savo veiklą, AVINFI iš karto pradėjo ir partnerių paiešką užsienyje, todėl jau seniai dirba su užsakovais JAV, Jungtinėje Karalyslėje, Airijoje, Danijoje, Švedijoje, Estijoje ir Latvijoje. Įmonė, būdama Kauno prekybos, pramonės ir amatų rūmų nariu, reguliariai dalyvauja rūmų skelbiamuose tarptautiniuose tekstilės  verslo kontaktų renginiuose – jų dėka jau ir anksčiau buvo suradę ne vieną partnerį užsienyje.

2020 metais AVINFI užsiregistravo į „Torino Fashion Match 2020“.  Tai – vienas didžiausių tekstilės sektoriaus renginių, pritraukiantis tekstilės ir mados atstovus iš viso pasaulio. Renginio esmė – dalyvauti virtualiuose susitikimuose su iš anksto atrinktomis, dominančiomis įmonėmis.

Vieno iš tokių susitikimų metu AVINFI užmezgė pažintį su žinomu Suomijos laisvalaikio prekės ženklu, ieškančiu partnerio, galinčio atlikti spaudos ant tekstilės paslaugą. Buvo susitarta dėl pavyzdžių gamybos. Šis Suomijos prekės ženklas deklaruoja, kad itin vertina kokybę bei tvarumą, todėl Lietuvos įmonė atitiko suomių keliamus reikalavimus ir buvo susitarta dėl tolesnio bendradarbiavimo. Šiandien AVINFI spausdinami raštai jau įtraukti į šio užsienio partnerio ateinančių metų katalogus.

Kauno prekybos, pramonės ir amatų rūmų tarptautinių ryšių ir protokolo skyriaus darbuotoja Ingrida Braziūnienė, kuruojanti tarptautinius verslo kontaktų renginius, teigia, kad įmonių aktyvumas ir tokio tipo renginiams skirtas laikas dažniausiai anksčiau ar vėliau atsiperka naujomis partnerystėmis. „Džiaugiamės, kad užsienio partneriai vis dažniau nori dirbti būtent su Lietuvos įmonėmis, vertindami mūsų  kompetenciją, kokybiškai atliktas paslaugas bei greitą komunikaciją“.

Kviečiame peržiūrėti planuojamus Enterprise Europe Networt verslo kontaktų renginius čia: https://eenlietuva.eu/tarptautiniai-renginiai/