RZstyle.lt prekinis ženklas atrado išskirtinių audinių tiekėjus Prancūzijoje

RZstyle.lt (UAB „RA kompanija“) – lietuviškas prekinis ženklas, užaugęs kartu su drabužių kūrėjos Ritos Žalynienės 3 vaikučiais ir augantis toliau. Jos kuriamų drabužių ir aksesuarų kolekcijos vadovaujasi šūkiu Save Your Time (Taupykime laiką). Kaip sako kūrėja „jau 8 metai mes taupome savo ir klientų laiką, kurdami drabužius, kurie taupo laiką. Pirmiausia dėmesį skiriu moterims – mamoms. Mums reikia turėti laiko savo mėgstamiems dalykams, kad būtume laimingos ir dėkingos savo gyvenimui ir galėtume tuo dalintis su šeima, vaikais, savo aplinka“. Ši filosofija pritaikoma ir vystant šeimos verslą.

Įmonė savo prekės ženklo RZstyle.lt drabužiais prekiauja visame pasaulyje, o šiais ir ateinančiais metais planuoja didinti eksportą į JAV. Jau keletą metų dirba su Italija ir Prancūzija. Kaip sako verslininkai „gal taip yra dėl mūsų pačių meilės šioms šalims“. „Abi šalys labai skirtingos. Italai – nuostabūs pardavėjai, o prancūzai – nuostabūs kūrėjai. Mūsų įmonė prekiauja labai patogiais laisvalaikio batais visai šeimai Bensimos (Paryžius), o RZstyle.lt daug drabužių siuva iš nuostabių itališkų audinių Tessitura Rossi (Modena)“, – sakė UAB „RA kompanija“ vadovas Adas Žalynas.

Pasak A. Žalyno, apie Enterprise Europe Network veiklą jis sužinojęs prieš 7 metus užsukęs į Vilniaus prekybos, pramonės ir amatų rūmus ieškodamas informacijos ir pagalbos pradedančiam verslui. Per pastaruosius metus įmonė dalyvavo keliuose Enterprise Europe Network organizuotuose verslo kontaktų renginiuose: Torino FashionMatch 2020, EU Fashion Match Amsterdam 10.0 @Modefabriek, ModissimoTex4IM Matchmaking, kur buvo pristatytas RZstyle.lt prekinis ženklas, ieškota naujų tiekėjų ir pirkėjų.

„Siekdami būti išskirtiniais rinkoje, mums tenka daug laiko praleisti ieškant patikimų tiekėjų. Mūsų drabužiai juk taupo laiką! Tad drabužiai turi būti patogūs, suderinami tarpusavyje, audiniai turi būti tvarūs ir patvarūs“, – akcentavo įmonės vadovas. Torino Fashion Match virtualių susitikimų metu UAB „RA kompanija“ atrado naujus tiekėjus iš Prancūzijos, kurie pasiūlė išskirtinius nanotechnologijų pagrindu sukurtus audinius. Pradėtas bendradarbiavimas su jais.

Įmonė taip pat siekia didinti prekinio ženklo žinomumą ir džiaugiasi, kad Vilniaus rūmai pasiūlo vis daugiau renginių, susijusių būtent su mada ir tekstile.

Daugiau apie RZstyle.lt kolekcijas: https://www.rzstyle.lt/collections

Artimiausi tarptautiniai verslo kontaktų renginiai, skirti mados ir tekstilės sektoriui:

Jeigu domitės tarptautinio verslo galimybėmis, kviečiame susisiekti: https://eenlietuva.eu/kontaktai/