Riga Food 2022 parodoje Žemaitijos startuolis surado verslo partnerius Estijoje

 

Šeimos verslas SOTUKAI buvo pradėtas 2021 metų rugsėjį, siekiant padėti tiems, kurie ieško augalinių, natūralių, maistingų ir saugių saldžių užkandžių. SOTUKAI gimė iš rūpesčio ir noro pasotinti visus šeimos narius, tarp kurių yra vegetarų, vengiančių cukraus ir glitimo, ir net alergiškų pieno produktams.

SOTUKAI – itin koncentruoti ir vertingi augalinės kilmės produktai viename kąsnyje. Tai maistingi gaminiai, kurie itin patogūs vartoti. Juose nėra pridėtinio cukraus, glitimo ar pieno produktų, todėl tinka visiems, net vaikams ar veganams. Pasak verslo įkūrėjos Snieguolės Zavadskienės, tai: „SUPERMAISTAS jūsų kūno ir sielos sveikatai“.

Pernai vykusiame Enterprise Europe Network partnerių Latvijoje organizuotame Riga Food 2022 Matchmaking maisto ir gėrimų sektoriui skirtame renginyje Vilniaus PPAR kvietimu SOTUKAI  pristatė savo produkciją Baltijos Inovacijų stende.

„Nuoširdi padėka EENLietuva ir Vilniaus PPAR už paskatinimą, palaikymą ir pagalbą! Mums tai buvo pirmoji tarptautinė paroda, ir tai, kad turėjome galimybę dalyvauti Baltijos Inovacijų stende davė ne tik naujų, verslui naudingų, pažinčių, suteikė patirties bei drąsos ruošiantis panašaus pobūdžio renginiams ateityje, bet atnešė ir tiesioginę naudą mūsų įmonei. Po parodos pradėtas sėkmingas bendradarbiavimas su Estijoje veikiančia įmone GWS Biotec OU. Susitikome tame pačiame Baltijos Inovacijų stende ir per 3 parodos dienas turėjome galimybę susipažinti ne tik su vieni kitų pristatoma produkcija, bet ir suprasti, kad mus vienija panašios vertybės ir tikslai. Ir mes, ir Estijos kompanija rinkai pristatome sveikatai palankius produktus. Grįžus iš parodos buvo smagu ir netikėta sulaukti GWS Biotec OU pasiūlymo bendradarbiauti: kurti bei gaminti produkciją, kurioje būtų integruoti partnerių gaminami sveikatai palankūs produktai.

Šiandien jau galime pasidžiaugti, kad po gausybės bandymų ir testavimų pasiekėme pageidaujamų rezultatų  –  specialaus skonio, sveikatinančių savybių turintis, Estijoje gaminamas produktas buvo integruotas į patrauklios išvaizdos ir skoninių savybių „triufelius“, kuriuos su malonumu valgo net vaikai. Šiuo metu užsakovams sėkmingai gaminame bei tiekiame ypatingai aukštos maistinės vertės produkciją“, – apie savo patirtį ir per EEN tinklą atrastus partnerius džiaugsmingai pasakojo Snieguolė Zavadskienė, MB SOTUKAI vadovė.

Taip pat norėtume kartu pasidžiaugti ir kita šio startuolio sėkme. Įmonė MB SOTUKAI buvo užregistruoti 2022 metais. Savininkė šių metu pradžioje sulaukė netikėto siurprizo. Pasirodo, SOTUKAI Valstybinės kalbos inspekcijos buvo atrinkti dalyvauti konkurse, kurio tikslas – skatinti verslininkus rinktis lietuviškus, taisyklingus, įdomius, originalius vardus. Kaip sakė Snieguolė, pretendentų buvo net 12 000 pernai Lietuvoje įregistruotų įmonių, ir jai buvo didžiulis netikėtumas,  kad jų gaminamų sotukų garbei parinktas MB SOTUKAI pavadinimas atitiko tokios garbingos komisijos keliamus reikalavimus.

Informuojame, kad vasario pradžioje naujienų portalas DELFI ir Valstybinė kalbos inspekcija pakvies išrinkti labiausiai patinkantį įmonės pavadinimą. Kviečiame palaikyti MB SOTUKAI!

Daugiau sužinoti apie sveikuoliškus SOTUKAI ir jų estų partnerių BLACK STUFF gaminamus produktus galite čia:

Sotukai | Web

Sotukai | Facebook

Sotukai | Instagram

GWS Biotec Black Stuff

Taip pat primename, kad šiemet RIGA FOOD 2023 vyks rugsėjo 6-8 d. Kviečiame inovatyvias lietuviško maisto ir gėrimų idėjas pristatyti Baltijos inovacijų stende. Susidomėtoje, prašome susisiekti su Deimante Vilčinskaite, tel. 370 616 79552 el. p. deimante.vilcinskaite@cci.lt.

Sekite EENLietuva naujienas!