Konferencija „Eksporto kodas: kai taisyklės keičiasi“

Konferencija „Eksporto kodas: kai taisyklės keičiasi“

Konferencija „Eksporto kodas: kai taisyklės keičiasi“

Renginio laikas

2021 spalio 15
12:00 - 16:30

Renginio vieta

Žalgirio arena, amfiteatras
Karaliaus Mindaugo pr. 50, Kaunas

Loading Map....

Jau ketvirtus metus iš eilės, Kauno prekybos, pramonės ir amatų rūmai kartu su Eksportuotojų klubu ir Enterprise Europe Network tinklu rengia konferenciją EKSPORTO KODAS. Konferencija skirta įmonių vadovams, eksporto ir marketingo vadovams, vadybininkams ir visiems, besidomintiems eksportu.

Šiais metais konferencijos pavadinimas: EKSPORTO KODAS: KAI TAISYKLĖS KEIČIASI

Konferencijos metu, kaip ir kasmet, išgirsite 7 įmonių atstovus – pranešėjus. Eksportuojančios įmonės dalinsis patirtimi, pasakos apie darbą pastaraisiais metais, kai „žaidimo taisyklės keitėsi“. Kaip pavyko prisitaikyti prie visų aplinkybių? Kokie sprendimai padėjo išsaugoti įmonių stabilumą ar net atvėrė naujas nišas ir eksporto rinkas?

Bus tikrai įdomu!

 

Konferencijos moderatorius:

 

 

Paulius Ausmanas, KIKA GROUP Eksporto vadovas

 

 

 

 

Konferencijos pranešėjai:

Eksportas naujoje realybėje: greitesnė reakcija ir atviresnė komunikacija

Pasikeitus įprastoms taisyklėms, teko greitai persiorientuoti. Aktyvų dalyvavimą parodose bei vizitus pas klientus reikėjo pakeisti online komunikacija ir bendravimu. Teko maksimaliai sustiprinti marketingą, būti matomesniais nei bet kada anksčiau. Reikėjo daug daugiau pasitikėjimo ir tikėjimo, nes teko nuraminti klientus, kad projektams pandemija netrukdys.

 

Jolanta Petkevičienė, AB „FASA“ pardavimų ir marketingo vadovė

 

 

Ko galima išmokti iš startuolių, dirbančių globalioje rinkoje?

Pardavimų pradžia startuolyje ir šiaip yra sudėtinga. Kaip elgtis, kokias priemones naudoti, kai įprastos sąlygos ir metodai nustoja galioti, kai be valstybinių paramų sustoja net didžiulės įmonės, o iš startuolių vis tiek tikimasi didžiulio augimo ir milžiniškos investicinės grąžos?

 

Aivaras Bakanas, UAB „Millo Appliances“ bendraįkūrėjas ir pardavimų vadovas

 

 

Kontraktinė gamyba – viskas prasideda nuo kokybės

Kokybė yra tarptautiškai pripažįstama vertybė. Iki pirmo skambučio veda kokybiškos žinios ir informacija, iki pirmo užsakymo kokybiškas kliento gaminio ir proceso suvokimas, iki sėkmingo išpildymo kokybiškas bendravimas su klientais, tiekėjais ir net su konkurentais.

 

Viktoras Voska, UAB „Contract Pharma Solutions“ valdybos pirmininkas

 

 

 

Eksporto sėkmę kuria teigiamos kliento patirtys

Programinės įrangos paslaugų verslas keičiasi. Jei dar prieš keletą metų vienu iš svarbiausių konkurencingumo faktorių buvo paslaugų kokybės ir palankios kainos santykis, tai šiandien eksporto varikliu tampa bendra partnerystės vizija ir pasitikėjimu grįsti santykiai. Pirkdami mūsų paslaugas klientai moka ne už pigesnius programuotojų darbo resursus, bet už mūsų norą tapti jų verslo, komandos bei organizacinės kultūros dalimi. Svarbiausia yra tai, kad mes ne tik priimame savo klientų darbo kultūrą, bet ir dalinamės savąja. 

Linas Gudonavičius, UAB „Invertus“ CEO

 

Pandemija – problema ar galimybė?

Pasaulinė pandemija – didelis iššūkis, pakeitęs pasaulinį verslo žemėlapį. Laimėtojus ir pralaimėjusius nulėmė požiūris. Kas matė šį pokytį kaip problemą – pralaimėjo, bet tiek, kurie įžvelgė galimybę – augo kitu tempu.

 

Mindaugas Navickas, UAB „Teltonika Networks“ pardavimų padalinio vadovas

 

 

 

Tvarumas (ne)būtina sąlyga eksporto plėtrai

Tvarumo potencialu pasinaudoja tik nedaugelis Lietuvos įmonių. Plastikinių pakuočių gamintojas pasidalins savo patirtimi šioje srityje bei eksporto ateities tendencijomis. 

 

Živilė Ramoškienė,  UAB „Gerovė“ komercijos direktorė

 

 

 

Kai durys užsidaro, atsidaro langas

Pandemijos realybėje tapome inovatyvūs ir greitesni, o kelią į sėkmingus pardavimus užtikrino faktas, kad šokoladas išliko ta prabanga, kurią vartotojas vis dar gali sau leisti.  

 

Indrė Barčiūtė, UAB „Choco Group“ eksporto vadovė

 

 

 

 

IŠSAMI RENGINIO PROGRAMA

REGISTRACIJA Į RENGINĮ

Renginys NEMOKAMAS, bet registracija būtina.

Renginyje Žalgirio arenos amfiteatre kviečiame dalyvauti Kauno prekybos, pramonės ir amatų rūmų bei Eksportuotojų klubo narius. Dalyvavimas tik su galimybių pasais.

Renginys taip pat bus transliuojamas ZOOM platformoje. Prieš renginį, registracijoje pasirinkusiems konferenciją stebėti ZOOM platformoje, bus atsiųsta prisijungimo nuoroda. 

Iškilus klausimams, kreipkitės el. paštu: irma.taparauskiene@chamber.lt arba telefonu: 8 602 92901.

 

Apie ankstesnes EKSPORTO KODAS konferencijas galite rasti informacijos nuorodose:

https://chamber.lt/naujienos/rumu-naujienos/forume-apie-prekiu-zenklus-400-dalyviu/

https://chamber.lt/naujienos/eksporto-kodas-pamokos-is-geriausiuju/

https://chamber.lt/naujienos/eksporto-kodas-atskleide-kaip-neissvaistyti-geros-krizes/