Prie Enterprise Europe Network tinklo prisijungė Urugvajus

Nuo 2020 m. birželio Enterprise Europe Network atveria naujus horizontus ir galimybes  mažoms ir vidutinėms Europos ir Urugvajaus įmonėms. Enterprise Europe Network Uruguay – tai naujas verslo bendradarbiavimo centras, įkurtas Urugvajuje.

Enterprise Europe Network Uruguay sudaro trys partneriai: Nacionalinė plėtros agentūra, Urugvajaus nacionaliniai prekybos ir paslaugų rūmai ir Urugvajaus pramonės rūmai.

Nacionalinė plėtros agentūra yra institucija, kuri skatina šalies vystymąsi įgyvendindama programas, kuriomis siekiama pagerinti verslo ir teritorinį konkurencingumą, ypatingą dėmesį skiriant labai mažoms, mažoms ir vidutinėms įmonėms. Šios agentūros tikslas – prisidėti prie tvaraus ekonominio vystymosi, užtikrinant socialinį teisingumą ir aplinkos bei teritorinę pusiausvyrą.

Urugvajaus nacionaliniai prekybos ir paslaugų rūmai atstovauja Urugvajaus privataus sektoriaus įmonėms ir įstaigoms visoje šalyje, taip pat regioninėms ir sektorinėms korporacijoms. Rūmai skatina Urugvajaus plėtrą visais ekonominiais aspektais, teikia pasiūlymus, nuosekliai gerinančius sektoriaus konkurencingumą ir technologinę plėtrą. Urugvajaus nacionaliniai prekybos ir paslaugų rūmai gali pasiūlyti įrankius ir programas, skirtus padėti įmonėms, norinčioms pradėti eksporto procesą arba siekiančioms padidinti savo pardavimus naujose rinkose. Rūmų paslaugos apima informavimo, mokymo, konsultavimo, instruktavimo ir palaikymo paslaugas.

Urugvajaus pramonės rūmai yra nacionalinė pramonės verslo asociacija, atstovaujanti nacionalinės pramonės interesams nuo 1898 m. Viešosiose ir privačiose organizacijose nacionaliniu ir tarptautiniu lygiu. Urugvajaus pramonės rūmai padeda savo nariams įsitvirtinti tarptautinėse rinkose, teikdama jiems pritaikytas paslaugas.

Strategiškai svarbus taškas

Enterprise Europe Network Uruguay siūlo prieigą prie rinkos informacijos, partnerių galimybių ir naujovių palaikymo Europos mažoms ir vidutinėms įmonėms, ieškančioms verslo galimybių Urugvajuje bei Urugvajaus įmonėms, ieškančioms verslo galimybių Europoje. Pastarąjį dešimtmetį stebimas Urugvajaus augimas susijęs su dideliu investicijų augimu – Urugvajuje tiesioginės užsienio investicijos pasiekė rekordinį lygį ir tai leido šaliai atsidurti tarp pagrindinių tiesioginių užsienio investicijų gavėjų pagal BVP Pietų Amerikoje. Urugvajus yra politiškai, demokratiškai ir socialiai stabili ir makroekonomiškai stipri šalis, sukurianti tinkamą aplinką sėkmingai investuoti. Strateginė Urugvajaus vieta yra puikus tramplinas į Lotynų Ameriką. Urugvajus gali pasiūlyti aukščiausios klasės logistikos infrastruktūrą, pažangiausias telekomunikacijų technologijas ir geriausius atsinaujinančios energijos šaltinius Lotynų Amerikoje.

Laikas veikti

Atraskite naujas galimybes Urugvajuje! Jeigu turite klausimų, kreipkitės į Enterprise Europe Network Lietuva: https://eenlietuva.eu/kontaktai/