Praėjusią savaitę vyko tarptautinis virtualus verslo kontaktų renginys energetikos sektoriui EIF 2020

Lapkričio 4-6 dienomis Domino Expo Inc. ir Ankaros pramonės rūmai (Turkija) kartu su Enterprise Europe Network partneriais organizavo tarptautinį virtualų verslo kontaktų renginį „EIF 2020 Digital Energy Congress & Expo“.

Renginio tikslas – energetikos sektoriaus įmonėms, įstaigoms ir organizacijoms surasti verslo ir technologijų vystymo partnerių, partnerių bendriems mokslinių tyrimų projektams ir investicijoms pasaulio mastu. Vilniaus prekybos, pramonės ir amatų rūmai buvo vieni iš renginio ko-organizatorių.

Tarptautinis B2B renginys pritraukė virš  600 dalyvių iš  42 pasaulio šalių. Iš Lietuvos virtualiuose susitikimuose dalyvavo 5 įmonės (tame tarpe Vilniaus rūmų narys UAB Ozas) ir Lietuvos energetikos institutas. Dalyviai džiaugėsi naujai praktikuojama galimybe dalyvauti verslo susitikimuose nuotoliniu būdu ir užmegztais naujais kontaktais.

Primename, kad 2020 gruodžio 1-4 d. vyks virtualus verslo kontaktų renginyje GREEN DAYS 2020 – POLLUTEC (https://www.pollutec.com/).  Vilniaus prekybos, pramonės ir amatų rūmai kviečia aplinkos, energetikos ir žiedinės ekonomikos sektorių įmones dalyvauti Enterprise Europe Network partnerių Prancūzijoje organizuojamame renginyje.

Registracija: https://green-days-pollutec-2020.b2match.io/

Artimiausi Enterprise Europe Network partnerių planuojami tarptautiniai verslo kontaktų renginiai užsienyje: https://www.cci.lt/naujienos/artimiausi-tarptautiniai-verslo-renginiai/

Daugiau informacijos apie Enterprise Europe Network renginius galite rasti čia: https://eenlietuva.eu/tarptautiniai-renginiai/