Po tarptautinio renginio „Textile Connect 2023“ – bendras lietuvių ir švedų produktas

Kauno prekybos, pramonės ir amatų rūmų narys, stalo tekstilės studija EVADAY TEXTILE  yra šeimos verslas, kuriam jau keletą metų vadovauja mama ir dukra. Įmonė kuria  stalo tekstilę (staltieses, servetėles, padėkliukus, stalo dekoro elementus) ne tik kiekvienų namų stalui, bet ir HORECA profesionalams. Stalo tekstilės studijos teikiamų paslaugų sąrašas apima dizaino kūrimą, siuvimą, siuvinėjimą, pjovimą lazeriu, spausdinimą bei pakuočių kūrimą.

Įmonė aktyviai domisi interjero tendencijomis bei savo produkciją jau keletą metų pristato tarptautinėse parodose užsienyje, taip pat  dalyvauja tarptautiniuose B2B renginiuose.

2023 metų gegužės mėnesį įmonė EVADAY TEXTILE dalyvavo tarptautiniame Enterprise Europe Network tekstilės sektoriaus verslo kontaktų renginyje „Textile Connect 2023“, kurio organizatorius buvo Kauno prekybos, pramonės ir amatų rūmai. Šis, jau ketvirtus metus iš eilės organizuojamas, renginys skirtas tekstilės ir mados sektoriaus įmonėms, ieškančioms verslo partnerių užsienyje.

Renginio metu EVADAY TEXTILE turėjo ne vieną susitikimą, tarp jų  – ir su garsia švedų dizainere. Įmonės greitai rado bendrą kalbą bei sutarė dėl bendros Kalėdinės kolekcijos kūrimo.  Pasitelkiant Švedijoje populiarius Kalėdinius akcentus bei stilistiką, kaip pagrindinį akcentą panaudojant vietinėje rinkoje populiarų Kalėdinės gėlės dizainą, buvo sukurti 4  burgundiškos ir tamsiai žalios spalvos servetėlių žiedų dizainai, prie kurių lietuvių įmonė priderino kitas stalo dekoracijas bei tekstilę šventiniam stalui.

Abipusiai naudingą bendradarbiavimą lėmė ir tai, kad lietuviškas tradicijas puoselėjantis šeimos verslas orientuotas į kokybę, ilgaamžiškumą ir tvarumą. Gaminant stalo tekstilę naudojamos tik kruopščiai atrinktos medžiagos, o jų likučiai perdirbami nedarant žalos gamtai. Be to, siekiant užtikrinti aukščiausią kokybę savo klientams, įmonė išlaikė visišką kiekvienos grandies gamybos kontrolę: nuo užsakymų priėmimo iki gamybos, pakavimo ir išsiuntimo.

Bendros Kalėdinės kolekcijos sukūrimas lietuviškai įmonei ne tik leido praplėsti lietuviams siūlomą stalo tekstilės asortimentą, tačiau padėjo užmegzti naujus prekybinius ryšius su potencialiais distributoriais Švedijoje. Šiandien įmonės kurta kolekcija jau domisi keletas  Švedijos kompanijų.

        

Įmonė savo ruožtu žada ir ateityje dirbti su Švedijos dizainere bei pasiūlyti  naujų  dizainų stalo tekstilės gaminių. Kompanija EVADAY TEXTILE džiaugiasi dalyvavimu tarptautiniame renginyje „Textile Connect 2023“ teigdami, jog tai – puiki galimybė stebėti rinkos tendencijas,  sutikti potencialius bendradarbiavimo partnerius bei pasisemti naujų verslo idėjų novatoriškiems ateities projektais.