Plėtra į Pietryčių Aziją

Kviečiame Jus į nemokamą nuotolinį seminarą „Plėtra į Pietryčių Aziją“, kuris vyks  birželio 17 d., trečiadienį, 11:00 val. Lietuvos laiku.

Geografinės nuorodos, taip pat žinomos kaip GN (angl. Geographical Indications) turi didelę ekonominę vertę ir yra vis labiau vertinamos Pietryčių Azijos šalyse. Jų apsauga gali būti raktas į Jūsų sėkmę užsienyje.

Šioje tiesioginėje sesijoje turėsite galimybę sužinoti pagrindinius GN scenarijaus aspektus 10 Pietryčių Azijos šalių šalių: kodėl taip svarbu apsaugoti savo GN? Ką galima ir ko negalima apsaugoti kaip GN? Kaip registruotis jūsų GN Pietryčių Azijoje?

Renginio  pranešėja,  Ester Olivas Caceres, Pietryčių Azijos pagalbos tarnybos išorinė ekspertė ir neseniai išleisto Pietryčių Azijos geografinių nuorodų vadovo autorė.

Ester turi daugiau nei 20 metų patirtį advokatavimo ir konsultavimo geografinių nuorodų srityje. Ji teikia technines ir teisines konsultacijas viso pasaulio gamintojams ir vyriausybėms, kaip sukurti ir apsaugoti jų geografines nuorodas.

Sesijos metu galėsite mėgautis gyva diskusija, turėsite unikalią galimybę aktyviai dalyvauti ir užduoti klausimus tiesiogiai ekspertui.

Renginio kalba: anglų

Daugiau informacijos ir registracijahttps://register.gotowebinar.com/register/8554938643697963022