Paryžiuje vyko tarptautinis maisto sektoriaus verslo kontaktų renginys „Food Paris 2020“

Spalio 19 d.  Prancūzijoje prasidėjo tarptautinis  maisto sektoriaus verslo kontaktų renginys „Food Paris 2020“, skirtas maisto sektoriaus įmonėms, ieškančioms partnerių: maisto gamintojų, su maisto sektoriumi susijusių paslaugų teikėjų bei tiekėjų, distributorių ir t.t. Šiais metais dalyvauti renginyje, kurį organizuoja Enterprise Europe Network partneriai Paryžiuje, užsiregistravo beveik 400 maisto sektoriaus įmonių iš viso pasaulio, tarp jų – 21 Lietuvos maisto sektoriaus įmonė.

Įmonių atstovai  džiaugiasi atsiradusia galimybe nuotoliniu būdu ieškoti partnerių užsienyje. Įmonės „Ekofrisa“, kuri yra viena iš pagrindinių kruopų gamintojų Baltijos šalyse atstovė Ieva Ragauskienė  teigia, kad nuotoliniu būdu organizuojami  B2B susitikimai primena susitikimus parodos metu, kuriems taip pat skiriama 20-30 minučių apsikeisti informacija. Ir,  nors įmonių lūkesčiai ne visada sutampa, tai yra geriau  negu nieko, todėl ji labai džiaugsis, jei turėti susitikimai peraugs į tolimesnį bendradarbiavimą.

Kito Kauno prekybos, pramonės ir amatų rūmų nario, UAB Biogami, gaminančio išskirtinį ekologišką kūdikių maistą pardavimų ir eksporto vadovė Viktorija Kraujutaitė pasidžiaugė kad „Food Paris 2020″ online renginys yra  patogi ir greita galimybė pristatyti savo produktus konkretiems kontaktams bei potencialiems klientams. „Dabartiniame kontekste, kada negalime laisvai keliauti ir organizuoti susitikimų gyvai, pasiekiame labai panašių rezultatų tokių renginių pagalba“, – teigė įmonės pardavimų ir eksporto vadovė Viktorija Kraujutaitė. Šių metų renginyje UAB Biogami produkcija  atkreipė  antros pagal dydį mažmeninės prekybos įmonės pasaulyje – Carrefour dėmesį. Puikiai praėjus pirmam susitikimui įmonė tikisi  toliau tęsti bendravimą su šios įmonės atstovais.

Enterprise Europe Network, veikiantis Kauno prekybos, pramonės ir amatų rūmuose, organizuoja tarptautinius verslo kontaktų renginius įvairiems sektoriams. Platesnę informaciją apie renginius galite rasti čia: https://eenlietuva.eu/tarptautiniai-renginiai/