Padėkite savo verslui: skaitmeniniai pokyčiai 2018-aisiais

Skaitmeniniai pokyčiai yra sėkmės raktas visų sričių verslams siekiant išgyventi šių dienų rinkoje. Dirbtinis intelektas, virtuali realybė, mobilumas ir socialiniai tinklai yra pasaulinės verslo tendencijos. Kaip verslui prisitaikyti prie skaitmeninių pokyčių? Kokie tarptautiniai ryšiai gali padėti rasti technologijas, reikalingas jūsų verslui? Kaip galite rasti reikalingas technologijas, patenkinančias jūsų verslo ambicijas? Enterprise Europe Network dalinasi 10 renginių, kurie gali  padėti jūsų verslui surasti partnerius ir įkvėpimo įgyvendinti reikiamus pokyčius jūsų versle.

Skaitmeniniai sprendimai sveikatos apsaugoje

Bristolis, Jungtinė Karalystė, Vasario 13 d.

Virtualios realybės, dirbtinio intelekto, sensorinių ir nešiojamų technologijų pažanga keičia supratimą, kas yra medicininė pagalba. Šis renginys kviečia sveikatos įstaigas, technologijų įmones ir inovatyvius verslus aptarti skaitmeninių technologijų galimybes sveikatos apsaugos srityje. Dalyviai išgirs pristatymus iš įvairių pirmaujančių sveikatos apsaugoje inovatorių, taip pat galės pristatyti savo sprendimus ir iš anksto susitarti dėl individualių susitikimų.

Daugiau e-sveikatos galimybių

Gioteburgas, Švedija, Balandžio 24-25 d.

EEN kartu su „Vitalis“ ir „MIE2018“ parodomis organizuoja e-sveikatos verslo kontaktų renginį. Renginys suteiks galimybę susitikti sveikatos technologijų vadovus ir pagrindinius nuomonių lyderius, inovatyvias bei perspektyvias įmones trumpiems 15 minučių susitikimams.

Mobiliosios inovacijos

Barselona, Ispanija, Vasario 26-28 d.

„Mobile World Congress“ – didžiausia mobilių technologijų paroda. Tai puiki vieta ištirti naujas galimybes šiame augančiame sektoriuje bei pamatyti naujausius sprendimus. EEN siekia padėti jūsų verslui orientuotis renginio metu ir pasiekti nustatytų tikslų su #MWCBrokerage. Verslo kontaktų renginyje galėsite susitikti su verslo atstovais 20minučių truksiančiuose susirinkimuose, sutartuose iš anksto.

Padidinkite įtaką internetinėje erdvėje

Bristolis, Jungtinė Karalystė, Kovo 29 d.

Internetinės įtakos konferencija (OiConf) – sparčiausiai auganti socialinių tinklų, mobiliųjų ir skaitmeninių technologijų konferencija. EEN organizuoja verslo kontaktų renginį, kuris suves technologijų tiekėjus, agentūras, investuotojus, tyrimų organizacijas, techninės pagalbos teikėjus, konsultantus ir t.t. EEN siekia sukurti ir išlaikyti ilgamečius tarptautinius ryšius siekiant inovacijų ir augimo.

Pažabok industriją

Sofija, Bulgarija, Kovo 28 d.

MachTech ir „Innotech Expo yra specializuotas industrinių mašinų gamintojų ir klientų verslo kontaktų renginys. Ekspozicijos metu bus pristatomos naujausios industrinės automatikos ir robotikos sistemos, programinės įrangos sprendimai 4.0 industrijai ir industriniam 3D spausdinimui. EEN organizuojamas verslo kontaktų renginys siekia padėti tarptautinėms kompanijoms, tyrimų centrams ir klasteriams rasti reikiamas technologijas, tyrėjus ir verslo kooperacijų partnerius.

Industrijos inovacijų pristatymas

Hanoveris, Vokietija, Balandžio 24-26 d.

EEN  tarpininkavimo renginys „Technology & Business Cooperation Days“  – vieta rasti naujausias industrijos žinias. Mugės temos – integruota industrija, 4.0 pramonės industrija, integruota energija, išmanios medžiagos ir dangos, nuspėjama priežiūra, kobotai, energijos efektyvumas ir skaitmeniniai dublikatai.

Daiktų intelektas

Lionas, Prancūzija, Balandžio 4-5 d.

EEN organizuojama mugė yra didžiausia daiktų intelekto mugė Prancūzijoje. Renginys skirtas visai industrijai: technologijai, infrastruktūrai, dizainui, tyrimams ir plėtrai, bei investuotojams. Šių metų mugė sutelks dėmesį į 8 sektorius: sveikatos apsaugą, gamybą, transportą, energiją, gyvenimo būdą, miestą, maistą ir namus.

Virtualios realybės naujovės

Lavalis, Prancūzija, Balandžio 4-5 d.

„Laval Virtual” – lyderio pozicijas užimantis renginys  virtualios realybės technologijų srityje, sukviečiantis daugiau nei 300 dalyvių ir 18 000 lankytojų iš 45 pasaulio šalių. Renginio metu aplankykite startuolių zoną, apvalųjį stalą, profesionalų forumą, mokslines konferencijas, apdovanojimus, investicijų forumą, menininkus ir gamybos studijas, studentų konkursus ir daug daugiau.

Informacijos ir komunikacijos technologijos iš Japonijos

Tokijas, Japonija, Gegužės 8 d.

ES – Japonijos centras ir EEN organizuoja pirmą verslo tarpininkavimo renginį informacijos ir komunikacijos technologijų srityje. Renginio temos: daiktų internetas, mašinų tarpusavio komunikacija, programinės įrangos plėtra, debesų kompiuterija, didelių duomenų valdymas, įterpta realybė (ang. augmented reality), duomenų centrai, techninė įranga, informacijos sauga.

….. ir iš Europos

Liuksemburgas, Gegužės 15-16 d.

„Informacijos ir Komunikacijos Technologijų Pavasaris“ – didžiausia Europos komunikacijos ir technologijos konferencija. Liuksemburgo mieste vykstantis renginys suteikia bendrą naujovių, tendencijų apžvalgą, jų poveikį visuomenei ir dirbančiam pasauliui. Renginys yra nuostabi proga rasti verslui tinkantį partnerį informacijos ir komunikacijos technologijų srityje.