Nuotoliniai individualūs susitikimai atveria partnerysčių kelius nekeliaujant

Klaipėdoje veikianti įmonė UAB „Amber Route“ („Miam Miam“) prekiauja maisto produktais didmena ir mažmena. „Miam Miam“ į Lietuvą atveža kokybiškus, išskirtinius gurmaniškus skanėstus, kuriuos tiekia įvairiuose Prancūzijos regionuose veikiantys nedideli, šeimos tradicijas tęsiantys ir puoselėjantys gamintojai.

Vasaros pradžioje Klaipėdos prekybos, pramonės ir amatų rūmuose veikiančio Enterprise Europe Network atstovai pasiūlė UAB „Amber Route“ vadovui Olivier Criou dalyvauti nuotoliniuose individualiuose susitikimuose (B2B), kurie vyko Airijos Donegal apskrities tarybos organizuotame renginyje „Food eirEEN Meet the Buyer and Matchmaking Event 2021“, kuriame O. Criou ir sutiko reikiamus verslo partnerius iš Prancūzijos, gaminančius konditerinius gaminius.

Partnerių bendravimas vyko lengvai ir greitai, prie to prisidėjo ir tai, kad O. Criou yra prancūzas, išmanantis vietinio verslo subtilybes. Komercinę sutartį dėl gaminių į Lietuvą tiekimo rangovai pasirašė netrukus po įvykusio nuotolinio B2B renginio, o pirmoji prekių siunta į Lietuvą atvyks jau spalio mėnesį. Prancūzijos įmonė tikisi, kad UAB „Amber Route“ bus ne tik jų pirkėjai, tačiau taps ir jų gaminamos produkcijos platintojais Lietuvoje.