Norvegijos turizmo agentūros susipažino su Lietuvos pajūrio turizmo rinka: susidomėjimas auga

2019 m. gegužės 14-16 dienomis Klaipėdos prekybos, pramonės ir amatų rūmai kartu su Enterprise Europe tinklo partneriais organizavo verslo misiją į Oslą. Jos tikslas – plėtoti verslo ryšius, skatinti Lietuvos ir Norvegijos įmonių bendradarbiavimą, padėti Vakarų Lietuvos regiono turizmo verslo atstovams užmegzti naujus verslo kontaktus bei pristatyti šio sektoriaus Vakarų Lietuvoje teikiamas paslaugas ir naujoves.

Verslo misijos metu Palangos ir Klaipėdos miestų turizmo, viešbučių atstovai, 80 įvykusių individualių susitikimų metu siekė užmegzti kontaktą su Norvegijos agentūromis ir žiniasklaidos atstovais. Po renginio viena iš agentūrų paskelbė keturių puslapių lankstinuką apie pajūrį, kuris buvo išsiųstas 100 kviestų turizmo agentų bei žiniasklaidos atstovų. Pateikti 3 specialūs pranešimai spaudoje, Lietuvos pajūrio regionas pristatytas Norvegijos radijo laidoje. Sklandus Enterprise Europe tinklo darbuotojų Norvegijoje ir Lietuvoje komunikavimas prisidėjo prie renginio sėkmės.

Įvykusios verslo misijos metu viešbučio „Grand Baltic Dunes“, atstovai užmezgė kontaktą su keliomis agentūromis. Viešbučiui pavyko pritraukti pažintiniam vizitui keletą agentūrų: viena iš jų 25 metų patirtį turinti kelionių agentūra, rengianti grupines keliones po Norvegiją ir kitas šalis. Šios agentūros atstovas rugpjūtį apsilankė viešbutyje, įvertino viešbučio paslaugas, kurias ateityje galės pasiūlyti savo klientams. Rudenį dar vienos Norvegijos agentūros 8 atstovai taip pat atvyksta į Vakarų Lietuvą. Agentūros atstovai turės galimybę iš arčiau susipažinti su pajūrio regionu, o „Grand Baltic Dunes“ viešbutis parduos apgyvendinimo paslaugas minėtai agentūrai.

Anot viešbučio atstovės, „kaip ir būdinga savo rinkodarą ir pardavimus detaliai planuojančiai įmonei – naujam apartamentų kompleksui, o dabar jau oficialiai ir 4 PLIUS žvaigždučių viešbučiui yra labai aktualu nuosekli naujų kontaktų paieška“. Šis kontaktų užmezgimas – galimybė Lietuvos įmonei išplėsti savo klientų ratą. Ateityje Lietuvos įmonė tikisi nuolat bendradarbiauti su Norvegijos agentūromis, nes jos galėtų padėti skatinti Lietuvos viešbučių veiklą ir pakviesti į Lietuvą atvykti vis daugiau norvegų turistų.