Net 10 Klaipėdos ir Palangos turizmo paslaugas teikiančių įmonių kovo 21 – 23 d. dalyvavo Klaipėdos prekybos, pramonės ir amatų rūmų surengtoje verslo misijoje į Oslą (Norvegija)

Ši verslo misija organizuota Klaipėdos PPAR, kartu su Enterprise Europe Network partneriais Norvegijoje – Innovasjon Norge bei Lietuvos Respublikos ambasada. Verslo misijos metu vyko susitikimai su Lietuvių verslo bendruomenės Norvegijoje turizmo ekspertais, kurie pristatė Norvegijos turizmo tendencijas. Lietuvos turizmo įmonės taip pat susitiko su organizacijos „Visit Norway“ atstovais, kurie pristatė socialinės žiniasklaidos naudą reklamuojant turizmo produktus Norvegijos rinkai, dalintasi gerąja patirtimi.

Pagrindinis šios verslo misijos akcentas – individualūs Lietuvos įmonių susitikimai su Norvegijos turizmo operatoriais, kelionių organizatoriais ir agentūrų atstovais, kurie yra tikslinė Lietuvos turizmo įmonių auditorija, siekiant tarpusavio bendradarbiavimo ir klientų iš Skandinavijos šalių pritraukimo į Vakarų Lietuvą. Lietuvos turizmo įmonių atstovai džiaugėsi, kad turėjo galimybę vienoje vietoje susitikti su 25 Norvegijos turizmo įmonių atstovais, su kuriais tikimasi užmegzti glaudesnį bendradarbiavimą ateityje, pasirašyti bendradarbiavimo sutartis.

Klaipėdos prekybos, pramonės ir amatų rūmuose dirbantys Enterprise Europe Network specialistai, atsižvelgdami į regiono įmonių pageidavimus, rengia verslo misijas, verslo kontaktų renginius ir teikia naujausius ir aktualiausius verslo pasiūlymus Lietuvos įmonėms, siekiant rasti naujus verslo partnerius užsienio rinkose.

Enterprise Europe Network (EEN) yra didžiausias vieno langelio principu veikiantis, verslo paramos tinklas Europoje, kuris vienija beveik 600 organizacijų daugiau nei 60 šalių. Lietuvoje šiam tinklui atstovauja keturios organizacijos: Klaipėdos, Vilniaus ir Kauno prekybos, pramonės ir amatų rūmai bei VŠĮ Lietuvos inovacijų centras. Į tinklą susijungusios organizacijos teikia nemokamas paslaugas smulkiam ir vidutiniam verslui, pasitelkdamos duomenų bazes bei daugelio metų tarpusavio bendradarbiavimo patirtį.