Naujas profesionalių kosmetikos priemonių platintojas iš Lietuvos pasirašė išskirtinio platinimo sutartį su Ispanijos įmone

„Shade City“ – naujas profesionalių kosmetikos priemonių platintojas Lietuvos rinkoje. Įmonė siekia augti ir didinti savo parduodamų produktų asortimentą. „Shade City“ nuolat ieško naujų profesionalių plaukų priemonių – šampūnų, plaukų dažų, kondicionierių ir plaukų formavimo priemonių, kuriomis galėtų praturtinti savo internetinės parduotuvės prekių pasiūlą.

Ieškodamas naujų tiekėjų, įmonės vadovas kreipėsi į Klaipėdos prekybos, pramonės ir amatų rūmuose veikiantį Enterprise Europe Network (EEN). Tinklo duomenų bazėje, kuria naudojasi tinklo nariai daugiau nei 60 šalių, buvo paskelbtas pranešimas, jog Lietuvos įmonė ieško partnerių – profesionalių plaukų priežiūros priemonių ir produktų tiekėjų.

Lietuvos įmonės pasiūlymu susidomėjo daugiau kaip 20 įmonių iš 7 skirtingų šalių: Prancūzijos, Ispanijos, Didžiosios Britanijos, Graikijos, Vokietijos, Bulgarijos ir Lenkijos. Labiausiai Lietuvos įmonės pageidavimus atitiko ir konkurencingiausias kainas pasiūlė Ispanijos įmonė „Eva Professional“. Katalonijoje, Manresos mieste veikianti įmonė gamina priemones grožio specialistams.

Po abiejų šalių įmonių derybų Ispanijos įmonė pakvietė lietuvius apsilankyti Ispanijoje, susipažinti ir įvertinti įmonės gaminius. Jau šio susitikimo metu įmonės pasirašė platinimo sutartį, pagal kurią „Shade City“ tapo išskirtine „Eva Professional“ kosmetikos platintoja Lietuvoje. Taip Enterprise Europe Network pagalba Lietuvos įmonė į savo asortimentą įtraukė naujų gaminių liniją, o Ispanijos įmonė pateko į Lietuvos rinką, ir taip išplėtė savo klientų ratą.