Moterų įgalinimas inovacijoms

Lietuvos inovacijų centras, siekdamas paskatinti moteris verslininkes aktyviau naudotis ES finansavimo galimybėmis ir viešosiomis inovacijų paramos paslaugomis, kviečia užpildyti anketą (anglų kalba) apie tai, kokių paslaugų ir paramos trūksta Lietuvos moterims verslininkėms, norinčioms pakeisti pasaulį naujais produktais bei paslaugomis ir siekiančioms sėkmingai sudalyvauti „SME Instrument“ finansavimo priemonėje. Remiantis šios apklausos rezultatais bus sudarytas Europos moterų verslininkių poreikių žemėlapis, o apklausos dalyvėms bus siūlomos mokymų, mentorystės ir konsultavimo paslaugos.

„Kaip rodo dalyvavimo ES priemonėse statistika, moterys verslininkės vis dar ribotai naudojasi ne tik finansavimo galimybėmis bet ir viešosiomis inovacijų paramos paslaugomis. Esame inovacijų patarėjai, todėl norime ir esame pasirengę padėti įveikti šiuos iššūkius“, – sako Lietuvos inovacijų centro direktorius Mantas Vilys.

Lietuvos inovacijų centras dar praėjusiais metais prisijungė prie tarptautinio konsorciumo, kuris skiria specialų dėmesį moterims verslininkėms siekiant jas įgalinti kurti, diegti ir plėtoti inovacijas bei aktyviau naudotis ES teikiama parama šiai veiklai.

Užpildydami šią anketą respondentai sutinka, kad jų pateikti duomenys būtų panaudoti moterų verslininkų dalyvavimo ES paramos priemonėse studijai parengti. Studijos rengėjai užtikrina, kad pateikti duomenys išliks konfidencialūs ir bus naudojami tik moterų verslininkių poreikiams nustatyti.

Apklausa užtrunka apie 5 minutes.

Apklausą prašoma užpildyti iki 2018 m. vasario 15 d. (imtinai).