Mokymų programa „Pasiruoškite Japonijai“

Enterprise Europe Network partneriai, Eu – Japan centras (Eu- Japan centre), kviečia Lietuvos įmones teikti paraiškas dalyvauti 2 savaičių mokymų programoje „Pasiruoškite Japonijai“. Šie mokymai, reguliariai organizuojami nuo 1987 metų, šiais metais vyks nuotoliniu būdu gegužės 16-27 dienomis.

2 savaičių trukmės mokymų programa suteiks įmonių vadovams unikalią galimybę patirti ir suprasti kultūrinius ir ekonominius Japonijos verslo ir technologijų elementus. Mokymai bus sudaryti iš paskaitų, atvejų tyrimų, derybų pratybų su Japonijos vadovais, virtualių įmonės vizitų derinio bei bus orientuoti į verslo valdymą.

Mokymų tikslas:

  • Įgyti platų supratimą apie Japonijos verslo aplinką, verslo praktiką ir japoniško stiliaus asmeninį bendravimą, padedantį užmegzti sėkmingą verslą per partnerių santykius;
  • Susipažinti su sprendimų priėmimo procesu Japonijos įmonėse ir taip geriau suprasti jų derybų stilių bei hierarchiją;
  • Suteikti galimybę individualių įmonių susitikimų metu stiprinti ryšius su esamais ir būsimais klientais iš Japonijos.

 

Siekiant užtikrinti individualų dėmesį, dalyvių skaičius ribojamas iki 14. Dalyviai bus atrenkami individualiai vertinant pateiktas paraiškas. Dalyvavimas mokymuose yra nemokamas, tačiau dalyvauti kiekvienoje internetinėje sesijoje yra privaloma.

Kas gali dalyvauti mokymuose: Startuolių arba MVĮ atstovai, vaidinantys svarbų vaidmenį įgyvendinant įmonės politiką Japonijos atžvilgiu, planuojantys plėtrą į Japoniją ir galintys tiekti savo produktus Japonijos rinkai.

*Būtinos geros anglų kalbos žinios.

Paraiškas galima teikti iki 2022 m. kovo 10 d.

Daugiau informacijos apie mokymus, sąlygas bei registraciją: https://www.eu-japan.eu/events/get-ready-for-japan-training-programme