Lietuvos įmonės dalyvavo verslo kontaktų renginyje “AUTOPROMOTEC Matchmaking Event 2022”

 

Šiais metais Italijoje įvyko jau 29 tarptautinė paroda AUTOPROMOTEC 2022 skirta automobilių įrangos ir atsarginių dalių sektoriuje dirbančioms įmonėms. Parodos metu, 2022 m. gegužės mėn. 25-27 dienomis, Enterprise Europe Network (EEN) organizavo verslo kontaktų renginį.

Renginį atidarė ir dalyvius pasveikino Italijos prekybos ir investicijų agentūros ICE Agency (ITA) generalinis direktorius Roberto Luongo.

Per tris dienas įvyko daugiau nei 600 susitikimų tarp 259 dalyvių iš 38 šalių. EEN koordinatorius Lietuvoje – Lietuvos inovacijų centras, bendradarbiaudamas su Lietuvos autodalių gamintojų ir eksportuotojų asociacija (LAUGEA), organizavo 8 Lietuvos automobilių įrangos ir atsarginių dalių sektoriuje dirbančių įmonių atstovų dalyvavimą verslo kontaktų renginyje.

Pirmaisiais parodos ir verslo kontaktų renginio įspūdžiais sutiko pasidalinti keletas Lietuvos įmonių:

“Mūsų įspūdžiai iš parodos labai geri, tiesa pasakius, iš visų lankytų šią parodą priskirčiau prie geriausiai organizuotų. Verslo susitikimuose susipažinome su Italų gamintojais, vienas iš jų ieško atstovo Lietuvoje ir su juo tęsime derybas. Parodoje, stenduose, radome aukštųjų technologijų, kurių neturime Lietuvoje, bet turime poreikį jų gaminamai produkcijai. Taip pat užmezgėme kontaktus su Italijos autodetalių tiekėjais, sutarėme dėl galimybės dirbti kartu ir jau išsiuntėme pirmąsias užklausas”, – pasakoja UAB „Signeda“ produktų vadybininkas Gasparas Aukštikalnis.

“Paroda paliko labai gerą įspūdį, pasakysiu atvirai, važiuodami į priekį nesitikėjom apsilankyti tokio lygio parodoje. Parodoje turėjom keletą suplanuotų susitikimų. Visi naudingi. Jau šiandien  mezgam su jais kontaktus, tikimės abipusiai naudingo bendradarbiavimo. Keliaudami po parodą dar radom mums įdomių temų ir kontaktų, su kuriais tikimės padirbėti ateityje.  Apsilankymas parodoje buvo naudingas, reikalingas ir žadame į ją sugrįžti”, – dalinasi įspūdžiais UAB „EOLTAS“ komercijos direktorius Egidijus Petrauskas.

Lietuvos autodalių gamintojų ir eksportuotojų asociacijos direktorius Andrius Rakickas teigia: “Važiavome į parodą su kukliais lūkesčiais, tačiau likome maloniai nustebinti tiek parodos dydžiu, tiek gaminių kokybe bei pasiūla ir naudingais kontaktais, o profesionalus Enterprise Europe Network partnerių darbas Lietuvoje ir Italijoje užtikrino sklandžius susitikimus tarp įmonių verslo kontaktų renginyje”.

Enterprise Europe Network partnerių užsienyje organizuojamų renginių kalendorius skelbiamas nuorodoje (reikia pasirinkti Show all future events):

https://een.ec.europa.eu/tools/services/EVE/Event/ListEvents

Enterprise Europe Network renginių paiešką galima atlikti:

https://een.ec.europa.eu/events?f%5B0%5D=field_events

tartdate%3Anext_year