Lietuvos apdirbamosios pramonės įmones kviečiame dalyvauti apklausoje

Spartesnis Lietuvos pramonės skaitmenizavimas gali padėti šalies įmonėms tapti dar konkurencingesnėmis pasaulinėse rinkose. Norėdami rasti atsakymus į klausimus, kaip ir kokiomis priemonėmis ateityje turėtų būti skatinama Lietuvos pramonės skaitmeninė transformacija, parengėme apklausą, kuria siekiame kurti prielaidas spartesniam Lietuvos pramonės skaitmenizavimui.

Lietuvos inovacijų centras kartu su LR Ekonomikos ir inovacijų ministerija inicijuoja Lietuvos apdirbamosios pramonės įmonių apklausą, kurios pagrindu bus parengtas Lietuvos apdirbamosios pramonės skaitmeninimo lūkesčių indeksas 2022 m.

Tikimasi, kad Lietuvos apdirbamosios pramonės skaitmeninimo lūkesčių indeksas padės geriau pažinti pramonės skaitmeninimą skatinančius ir stabdančius veiksnius bei iššūkius ir lūkesčius, su kuriais susiduria įmonės, plėtodamos skaitmeninimo veiklas. Tyrimo pagrindu bus suformuluotos rekomendacijos bei pasiūlymai, kaip ir kokiomis priemonėmis Lietuvos pramonės skaitmeninė transformacija turėtų būti skatinama ateityje viešosios intervencijos priemonėmis.

Užpildyti klausimyną jums užtruks iki 10 minučių. Nuoroda į klausimyną: https://www.surveymonkey.com/r/VJ59C7K

Klausimyną prašytume užpildyti iki 2022.05.20