“Atrask Latviją” dienų metu surengta jau 3-čioji Latvijos verslininkų misija

Balandžio 21 d. Europos įmonių tinklas (angl. Enterprise Europe Network), veikiantis Vilniaus prekybos, pramonės ir amatų rūmuose, kartu su Latvijos investicijų ir plėtros agentūra jau tradicinių „Atrask Latviją“ dienų metu surengė Latvijos verslininkų misiją.

Ieškoti verslo partnerių Lietuvoje atvyko 15 Latvijos įmonių atstovai. Jie pristatė maisto pramonės, žaislų, drabužių, sveikatos priemonių, papuošalų gamybos, dizaino ir interjero dizaino sektorius.

Susitikti su Latvijos verslininkais į „Šekspyro“ viešbutį Vilniuje atvyko 12 Lietuvos įmonių atstovai. Surengta daugiau kaip 50 individualių susitikimų, kurių metu verslininkai galėjo pristatyti savo prekes ir paslaugas, aptarti bendradarbiavimo galimybes.

Latvijos verslininkų misija Vilniuje Latvijos dienų „Atrask Latviją“ metu surengta jau trečią kartą. Ankstesnių verslo misijų metu užsimezgė ilgalaikiai ryšiai tarp Latvijos ir Lietuvos įmonių, todėl latviškų prekių jau galima rasti Lietuvos parduotuvių lentynose. Tikimės, kad ir šio renginio metu užsimezgę kontaktai nenutrūks, o išaugs į ilgalaikį bendradarbiavimą.