Kvietimas MVĮ ir startuoliams dalyvauti 2021 m. akseleravimo ir investicijų programoje su didžiausiomis Europos įmonėmis

KTU kartu su LINPRA (Lietuvos Inžinierinės pramonės Asociacija) dalyvauja EIT Manufacturing „Gazelle Accelerator“ projekte, kuris skirtas sustiprinti inovatyvias technologijas kuriančias mažas ir vidutinio dydžio įmones bei startuolius. Projektu siekiama suteikti produktų/paslaugų vystymo, pardavimo ir finansinių žinių šioms įmonėms, padėti joms surasti užsienio investuotojus, ir taip skatinti inovacijų kūrimą visoje Europoje.

Kviečiame mažas ir vidutinio dydžio įmones bei startuolius dalyvauti atrankoje ir pasinaudoti galimybe surasti investuotojų. Šiuo metu kviečiamos įmonės, kuriančios technologijas gamybinėms įmonėms šiose srityse:

  • Dirbtinis intelektas;
  • Daiktų internetas;
  • Simuliacija ir virtuali realybė;
  • Bendradarbiaujantys ir mobilūs robotai
  •  Lanksčios gamybos aplikacijos

Atrinktos įmonės dalyvaus projekto „Gazelle Accelerator” programoje, kurioje bus teikiamos ekspertinės verslo konsultacijos, aptariamos finansavimo galimybės, patekimo į rinką būdai, įmonės bus konsultuojamos visais aktualiais klausimais. Artimiausias renginys – birželio pabaigoje nuotoliniu būdu vyksiantis startuolių ir potencialių Europos investuotojų susitikimas, kurio metu bus siekiama „suvesti“ startuolius su investuotojais, bus teikiamos verslo vystymo konsultacijos.

Atranka vyks iki 2021 gegužės 5 d., todėl labai kviečiame neatidėlioti ir teikti užpildytas paraiškas kuo skubiau, o 2021 gegužės 31- birželio 28 d. savo technologijas pristatyti užsienio investuotojams!

Informaciją paraiškų teikėjams ir paraiškos formą rasite čia: https://eitmanufacturing.eu/open-call-for-2021-manufacturing-gazelles/

Nepraleisk išskirtinės galimybės!

Projekto vadovas ir kontaktinis asmuo: Aušra Rūtelionė, el. paštas: ausra.rutelione@ktu.lt;  tel.:+370 686 46757