Kviečiame į seminarą „Verslo plėtros finansavimo galimybės“ kuris vyks liepos 19 d.

Kviečiame į seminarą „Verslo plėtros finansavimo galimybės“, kuris įvyks liepos 19 d.  (trečiadienį), 11 val. Zarasų r. savivaldybės Mažojoje posėdžių salėje. (Seminaro trukmė 1,5 – 2 val.)

Seminare:

          Zarasų r. savivaldybės vicemerė Aurelija Trimonytė tars sveikinimo žodį.

          Apie vietos projektų kaimo teritorijoje finansavimo galimybes 2024-2027 m., strategijos priemones, gerąją projektų įgyvendinimo patirtį papasakos Zarasų ir Visagino regiono VVG pirmininkas Arvydas Veikšra.

          Galimybių rasti investicijų inovacijų plėtrai yra labai daug. Panašiai, kaip ir prekybos centre – visko daug, bet norint rasti ir atsirinkti tai, kas labiausia tinka – nėra taip paprasta. Kaip susigaudyti tarp inovatyvaus verslo finansavimo galimybių, kaip jas atsirinkti ir kaip „žaisti“ pagal atitinkamas taisykles, norint galimybėmis pasinaudoti – bus aptarta seminare, kurį ves Dr. Artūras Jakubavičius, Lietuvos Inovacijų centro Inovacijų paramos paslaugų departamento vadovas.

          Jis sako.: „Pristatysiu galimybes, kuriomis gali pasinaudoti verslas norėdamas padidinti savo veiklos efektyvumą. Lietuvių liaudies išmintis byloja: devynis kartus pamatuok, o dešimtą kirpk. Panašiu principu reiktų vadovautis ir siekiant naudotis viešosiomis paramos priemonėmis verslui (mokesčių lengvatos, subsidijos ir pan.). Kaip nepasiklysti galimybių labirinte, kaip pasirinkti tinkamiausias priemones, kokios paramos naudojimosi „žaidimo taisyklės“ ir t.t.  sužinosite, atėję į seminarą. Šiame seminare taip pat bus pristatytas EEN tinklas.

Seminaras nemokamas, bet registracija būtina el.paštu turizmas@zarasai.lt arba tel. 8 673 39379