Kviečiame į projekto Consumer Law Ready mokymus apie vartotojų teises ir jų apsaugą Europos Sąjungoje

Lietuvos vartotojų organizacijų aljansas bendradarbiaudamas su Enterprise Europe Network, organizuoja projekto Consumer Law Ready mokymus Lietuvoje, kuriuose nemokamai galės dalyvauti mažų ir vidutinių įmonių (toliau MVĮ) atstovai, norintys įgyti žinių apie vartotojų teisę ir skleisti jas savo kolegoms (mokymai skirti mokymų vadovams).

Consumer Law Ready – tai specialistų mokymo programa, kuri padeda MVĮ suprasti ir laikytis reikalavimų, įtvirtintų naujausiuose ES vartotojų apsaugos teisės aktuose. Mokymuose bus aptarti svarbiausi vartotojų teisės aspektai: ikisutartinės informacijos reikalavimai; vartotojo teisė atsisakyti nuotolinės sutarties ir ne prekybos patalpose sudarytos sutarties; priemonės, kurias privalo užtikrinti pardavėjas, jei prekė ar paslauga yra nekokybiška; nesąžininga komercinė veikla ir nesąžiningos sutarties sąlygos; alternatyvaus ginčų sprendimo procedūros bei elektroninio ginčų sprendimo (EGS) platforma. Mokymai vyks lietuvių kalba, aptariamos sritys pritaikytos Lietuvos kontekstui, todėl bus nagrinėjamos būtent Lietuvos verslininkams kylančios problemos.
Išklausę kursą mokymų dalyviai gaus Consumer Law Ready mokymų vadovų sertifikatus, bus aprūpinti visa reikiama informacine medžiaga, kad galėtų teikti kvalifikuotas konsultacijas apie vartotojų teises mažų ir vidutinių įmonių darbuotojams, kurie susiduria su vartotojų teisių problemomis.

Mokymai vyks 2018 m. Birželio 21 d. Socialinių mokslų kolegijoje adresu Kalvarijų g. 137E, Vilniuje, registruotis kviečiame iki 2018 m. Birželio 15 d. tinklapyje https://www.consumerlawready.eu/ arba rašykite el. paštu tomas.kybartas@lvoa.lt

Projektas Consumer Law Ready vykdomas Europos mastu, jam vadovauja BEUC (Europos vartotojų organizacija), bendradarbiaudama su UEAPME (Europos amatų, mažų ir vidutinių įmonių asociacija) – MVĮ atstovais Europoje bei Eurochambres (Europos pramonės ir prekybos rūmų asociacija). Projektą palaiko Europos Komisija ir Europos Parlamentas, finansuoja Europos Sąjunga.