Kviečiame dalyvauti 2 savaičių mokymuose Japonijoje

Enterprise Europe Network partneriai Japonijoje – Europos Sąjungos-Japonijos pramoninio bendradarbiavimo centras (the EU-Japan Centre for Industrial Cooperation) kviečia teikti paraiškas Europos Komisijos finansuojamai programai „Get Ready for Japan“.

„Get Ready for Japan“ – tai kasmetinė 2 sav. trukmės kompleksinė programa, kuri padeda įmonėms geriau suprasti verslo Japonijoje subtilybes. Programą sudaro paskaitos, mokymai, vizitai į įmones, verslo susitikimai ir k.t.

Mokymų data: 2020 m. gegužės 18-29 d. Paraiškų pateikimo terminas: iki  š. m. vasario 13 d.

Mažų ir vidutinių įmonių (MVĮ) atstovams mokymai yra nemokami (imamas 1200 EUR užstatas). Kelionės, maitinimo ir apgyvendinimo išlaidas dalyviai apmoka savo lėšomis.

„Get Ready for Japan“ gali dalyvauti tik 14 įmonių iš visos Europos Sąjungos. 2019 m. mokymuose dalyvavo 2 įmonės iš Lietuvos. Viena jų buvo Vilniaus prekybos, pramonės ir amatų rūmų narė įmonė UAB „Geld Baltic“. Įmonės direktorė Laura Kaziukonienė vardino šiuos mokymų privalumus: „Japonijos istorijos, religijos, kultūros, ekonomikos ir pramonės, politikos, elektroninės prekybos pagrindų mokymai; bendravimo ir derybų su Japonijos verslininkais įgūdžių įgijimas; potencialių klientų kontaktai ir galimybė dalyvauti verslo susitikimuose bei tikrose derybose; ryšių užmezgimas su Japonijos įmonių vadovais; vizitai į įmones „Sogo Sosha Marubeni“, „Wired Beans“, „Ericcson“, „Akiu Winery“, „Tohoku Kogei“; žinios apie kitas ES-Japonijos pramoninio bendradarbiavimo centro programas“ ir t.t.“.

Išsami informacija ir registracija tinklalapyje:

https://www.eu-japan.eu/events/get-ready-for-japan-training-programme

Iškilus klausimams, maloniai prašome kreiptis į tinklo konsultantus. Maloniai kviečiame dalyvauti!