Kviečiame apsilankyti „TVARI ATEITIS“ parodoje (Lapkričio 23 – 25 d.)

Lapkričio 23 – 25 d. Vilniaus prekybos, pramonės ir amatų rūmai bendradarbiaudami su LITEXPO kviečia Rūmų narius, partnerius ir draugus apsilankyti TVARI ATEITIS 2023 parodoje, kur pristatysime ir Enterprise Europe Network teikiamas galimybes. Įėjimas į parodą – NEMOKAMAS!

TVARI ATEITIS renginys siekia apjungti verslą, organizacijas ir institucijas bei bėgant metams augti į vieną didžiausių tvarumo temos renginių Lietuvoje.

Vilniaus PPAR atrinko 10 įmonių parodoje bendrame stende pristatyti savo tvarumo idėjas, produktą ar paslaugą bei jų indėlį į tvaresnę mūsų visų ateitį. VPPAR stendą rasite 5 salėje 5.C13:

 

Daugiau informacijos apie parodą rasite – čia.  Facebook renginys – TVARI ATEITIS 2023.

KITI PARODOS METU VYKSIANTYS RENGINIAI:

Tvariausios eglutės įžiebimas – lapkričio 23 d., pirmąją parodos dieną, 18:00 val., Litexpo kieme bus įžiebta pirmoji tvari eglutė!

TARPTAUTINĖ VERSLO DIENA – lapkričio 23 d.

10th Nordic – Baltic Sustainable Business Summit. Artificial Intelligence and Sustainability: Taking Care of Tomorrow (ENG)

Dešimtą kartą organizuojamame Šiaurės ir Baltijos šalių tvaraus verslo susitikime lapkričio 23 dieną gyvai ir nuotoliniu būdu diskutuos Lietuvos bei užsienio šalių ekspertai. Susitikimo tikslas – atskleisti dirbtinio intelekto potencialą įmonių tvarumo didinime ir technologijų plėtojime bendradarbiaujant. Susitikime bus pristatyti geriausių Šiaurės ir Baltijos šalių įmonių tvarūs sprendimai, galintys padidinti verslo efektyvumą ir įmonių tvarumo lygį. Įvairių šalių pranešėjai aptars dirbtinio intelekto naudojimo galimybes aplinkosaugos ir įmonių plėtros kontekste, taip pat bus vertinami potencialūs neigiami jo poveikiai.

VERSLO DIENA – lapkričio 24 d.

Praktinė konferencija verslui TVARUMO PLANAS ()

Praktinė konferencija su aiškia informacija, patarimais, pavyzdžiais. Po kiekvieno pranešimo bus klausimai-atsakymai arba diskusija. Verslas galės klausti ir gaus atsakymus, galės įsitraukti. Konferencijos turinio temas ruošė – Enough.lt įkūrėja Živilė Vaškytė-Lubienė.

Renginys mokamas. Bilietus ir daugiau informacijos apie konferenciją rasite –  čia.

AKTYVIOJI VISUOMENĖS DIENA – laprkičio 25 d.

Drabužių mainytuvės, stilistų patarimai, įvairūs rankdarbiai, antiniai medžiagų panaudojimai. DELFI „Tvari Lietuva“ diskusijos Tvarumo dirbtuvės ir įvairios kitos aktyvios veiklos skirtos skleisti tvarumo žinias tiek mažiems, tiek dideliems.