KUZ Mados Dizaino Studija apie tvarumo idėjas ir patirtis Enterprise Europe Network verslo kontaktų renginiuose

KUZ Mados Dizaino Studija – jauna kūrybinė agentūra, padedanti smulkiems ir vidutiniams, pradedantiems mados prekių ženklams sėkmingai vykdyti veiklą – suteikianti jiems platų paslaugų spektrą nuo drabužių idėjos iki gamybos etapų. Įmonė ypatingai puoselėja tvarumo idėjas. Kaip sako studijos vadovė Rosita Kužmarskytė, „Tiek kūrėjai, tiek pirkėjai vis labiau į tai kreipia dėmesį. Jiems svarbu yra ne tik apsivilkti drabužį, bet ir žinoti drabužio audinio savybes, įvertinant tai, kaip drabužis galėtų tapti ilgaamžiškesnis. Šioje vietoje, mums tai reiškia ne tik audiniai draugiški gamtai, tačiau ir pats procesas (produkto projektavimas) bei gaminami kiekiai“.

Pagrindiniai įmonės klientai yra Skandinavijos šalyse, Didžiojoje Britanijoje, Šveicarijoje. Studijai įsikūrus Vilniuje, pastaraisiais metais dauguma klientų tapo lietuviais ir vis didėja studijos teikiamų paslaugų – drabužių dizaino ir produkto vystymo poreikis smulkiam ir vidutiniam verslui Lietuvoje.

Su naujausiais KUZ Mados Dizaino Studijos projektais galite susipažinti čia:

  • lamellie.com – tvarūs drabužiai iš kanapės pluošto.

Studijos komanda dirbo su dizaino ir produkto vystymu gamybai.

Fotografė – Kristina Sereikaitė.

Studijos komanda dirbo su kolekcijos dizaino ir produktų vystymu bei gamybos organizavimu.

Fotografė – Monika Penkutė.

Didėjant partnerių ratui, KUZ Mados Dizaino Studija tikisi vis daugiau dėmesio skirti užsienio šalyse esantiems verslams.

Virtualiai organizuotuose Enterprise Europe Network verslo kontaktų renginiuose, tokiuose kaip, Textile Connect, Torino Fashion Match, EU Fashion Match Amsterdam, įmonė dalyvavo jau ne kartą, kur ieškomi nauji klientai, tiekėjai ar potencialūs  partneriai. Studijos vadovė džiaugiasi, kad būtent jie padėjo užmegzti ryšius su dizaineriais ir tvaraus produkto startuoliais Švedijoje bei Danijoje.

KUZ Mados Dizaino Studijos istoriją ir pasakojimą apie tvarumo idėjas bei patirtis Enterprise Europe Network verslo kontaktų renginiuose kviečiame žiūrėti čia:

Jus domina tarptautinio verslo galimybės? Kviečiame susisiekti: https://eenlietuva.eu/kontaktai/