Konferencijoje „Skaitmenizuok‘is“ – apie pramonės ateitį, dirbtinio intelekto įtaką bei kibernetinio saugumo svarbą

Balandžio 18 dieną Kauno prekybos, pramonės ir amatų rūmai, kartu su skaitmeninių technologijų sektoriaus (DigiTech) asociacija INFOBALT bei  Enterprise Europe Network Lietuva tinklu organizavo skaitmeninę konferenciją „Skaitmenizuok‘is 2024“. Jau trečius metus iš eilės organizuojama konferencija  šiais metais analizavo kibernetinio saugumo, pramonės skaitmenizavimo ir dirbtinio intelekto temas.

Savo įžvalgomis konferencijoje dalinosi 8 patyrę specialistai, atstovaujantys įmones Equinox EuropeInvertusNortal LietuvaDATACADEMYCrayon Lietuva,  OIXIO,  NRD Cyber Security bei Skaylink Lietuva.

Beveik 200 dalyvių pritraukusios konferencijos metu pristatytos tokios temos kaip sandėlio procesų skaitmenizavimas,  elektroninė komercija B2B versle, dirbtinio intelekto įtaka ir galimybės mūsų verslams, verslo procesų optimizavimo galimybės bei kibernetinio saugumo svarba. Konferencijos pranešėjai dalinosi patarimais, kaip, pasitelkiant skaitmeninius įrankius, ne tik išlikti konkurencingais ir saugiais,  bet ir tapti savo srities lyderiais, kuriančiais vertę.

Kaip konferencijos metu teigė Kauno prekybos, pramonės ir amatų rūmų prezidentas Zigmantas Dargevičius: „Technologijos keičia pasaulį ir šiandien aišku viena – jeigu jūsų verslo technologijos dar nepalietė šiandien, tai neišvengiamai nutiks ateityje“.

Kauno prekybos, pramonės ir amatų rūmų vardu dėkojame konferencijos partneriams, įmonių atstovams už įdomius pranešimus, konferencijos moderatoriui – „INFOBALT“ direktoriaus pavaduotojui Virgilijui Dirmai ir visiems dalyvavusiems online konferencijoje. Lauksime jūsų kituose Kauno prekybos, pramonės ir amatų rūmų organizuojamuose renginiuose.