Klaipėdos odontologijos klinika rado tiekėją Portugalijoje

Klaipėdos prekybos, pramonės ir amatų rūmų narys, odontologijos klinika UAB „Žavi šypsena“ Enterprise Europe Network padedama rado burnos higienos gaminių tiekėjus iš Portugalijos. Lietuvos įmonė praplėtė savo produktų asortimentą inovatyviais dantų šepetėliais ir kitais burnos higienos reikmenimis.

Enterprise Europe Network partneriai iš Portugalijos kreipėsi į Klaipėdos prekybos, pramonės ir amatų rūmus ir pateikė savo kliento verslo pasiūlymą – tiekti ekologiškus bambukinius dantų šepetėlius ir kitas dantų priežiūros priemones. Portugalijos įmonė „Babueco“, gaminanti tvaresnio pasaulio idėja paremtas burnos higienos priemones, ieškojo platintojų ar prekybos atstovų Lietuvoje. Įmonės pasiūlyti gaminiai – bambukiniai dantų šepetukai, puiki alternatyva plastikiniams įprastiems tam skirtiems gaminiams.

Portugalijos verslo pasiūlymas buvo išplatintas potencialioms Lietuvos įmonėms. Juo susidomėjusi  Klaipėdos odontologijos klinika UAB „Žavi šypsena“ teigė, jog tokie gaminiai – svarbus žingsnis ekologiškesnių burnos higienos produktų srityje. Po derybų odontologijos klinikos „Žavi šypsena“ direktorius Artūras Žalys pasirašė gaminių tiekimo sutartį į Lietuvą. Tikimasi, jog tai bus ilgalaikio įmonių bendradarbiavimo pradžia.