Kauno PPA rūmuose lankėsi Enterprise Europe Network partneriai iš Latvijos

Gegužės 22 dieną Kauno prekybos, pramonės ir amatų rūmuose, kuriuose veikia tinklas Enterprise Europe Network Lietuva, lankėsi verslo misija iš Latvijos. Enterprise Europe Network partneriai Latvijoje – Latvijos prekybos ir pramonės rūmai – į Kauną atvežė 5 įmonių, ieškančių partnerių Lietuvoje, delegaciją.

Latvijos įmonės domėjosi Kauno regiono verslo aplinka bei galimybėmis, susipažino su Kauno prekybos, pramonės ir amatų veiklomis bei dalyvavo iš anksto suorganizuotuose verslo susitikimuose su Lietuvos įmonėmis.  Bendrai įvyko daugiau nei 20 susitikimų tarp Lietuvos ir Latvijos verslo atstovų.

Bendradarbiavimas su partneriais Latvijoje tęsiamas jau daug metų. Lietuvos įmonės aktyviai dalyvauja Latvijoje organizuojamose parodose, verslo misijose bei verslo kontaktų renginiuose. Šiuo metu kaip tik paskelbtas kvietimas maisto sektoriaus įmonėms  tapti Baltijos šalių maisto Inovacijų stendo, kuris organizuojamas rugsėjo mėnesį prie parodos RIGA FOOD, dalimi. Daugiau informacijos rasite čia: