KAIP SĖKMINGAI PARDUOTI SAVO VERSLĄ IR GAUTI DIDŽIAUSIĄ KAINĄ

Enterprise Europe Network, veikiantis Vilniaus prekybos, pramonės ir amatų rūmuose (Vilniaus PPAR), bendradarbiaudamas su įmone „BCMS Corporate“ š. m. balandžio 6 d., organizavo nemokamą seminarą Vilniuje tema: KAIP SĖKMINGAI PARDUOTI SAVO VERSLĄ IR GAUTI DIDŽIAUSIĄ KAINĄ?

BCMS Corporate – tai Jungtinės Karalystės kompanija, nuo 1989 metų užsiimanti privačiai valdomų įmonių pardavimu, kuri kasmet įvykdo apie 100 sėkmingų pardavimo sandorių ir pagal šį rodiklį Bureau van Dijk sandorių bazės „Zephyr“ duomenimis yra vieni iš pirmaujančių pasaulyje smulkaus ir vidutinio dydžio įmonių pardavimo patarėjų. Šiuo metu BCMS Corporate turi 25 biurus penkiuose kontinentuose bei kompetencijų centrus Jungtinėje Karalystėje, JAV, PAR bei Kinijoje, o Lietuvoje veiklą vykdo nuo 2016 m.

BCMS Corporate partneris Lietuvai Audrius Sankalas seminaro dalyviams pristatė BCMS Corporate veiklą, verslo pardavimo priežastis, kainos nustatymo variantus, daugiau nei du dešimtmečius vystytą ir M&A apdovanojimus pelnančią metodiką, kuri ypač orientuota į įmonės kainos maksimizavimą ir leidžia pasiekti ženkliai rinkos vidurkį pranokstančius rezultatus, BCMS taikomą verslo pardavimo modelį, taip pat aptarė Lietuvos įmonių patrauklumą užsienio investuotojams bei dažniausiai, parduodant verslą, daromas klaidas.

Daugiau apie BCMS galite sužinoti tinklalapyje www.bcms.com (anglų k.)

 

Pranešimas:

Kaip sėkmingai parduoti savo verslą?