Jūrinės (maritime) sektorinės grupės partnerių susitikimas Klaipėdoje

Klaipėdos prekybos, pramonės ir amatų rūmai, būdami Enterprise Europe Network dalimi net tik ieško naujų bendradarbiavimo partnerių Klaipėdos, Tauragės ir Telšių regiono įmonėms, tačiau ir atstovauja jūriniame sektoriuje dirbančioms įmonėms vienoje iš 17 sektorinių tinklo grupių.

Veikdami jūrinėje (Maritime) sektorinėje grupėje, kuri jungia 30 specialistų iš daugiau kaip 20 šalių, rūmai ne tik didina savo rūmų narių bei Enterprise Europe Network klientų žinomumą, bet taip pat prisideda organizuojant jūrinio sektoriaus renginius.

Praėjusiais metais, jūrinės sektorinės grupės dalyviai iš įvairių užsienio verslui atstovaujančių organizacijų lankėsi Klaipėdoje. Tai buvo pirmasis „gyvas“ partnerių susitikimas po keletą metų trukusios pandemijos. Dvi dienas trukusiame renginyje Enterprise Europe Network ekspertai iš 5 Europos šalių lankėsi Klaipėdos valstybinio jūrų uosto direkcijoje, kurioje buvo pristatoma Lietuvos jūrinio sektoriaus ir Klaipėdos valstybinio uosto veikla. Svečiai taip pat su uostu susipažino iš uosto akvatorijos. Antrąją susitikimo dieną vyko B2B susitikimai, kuriuose dalyvavo Klaipėdos regiono įmonės, jūrinio verslo atstovai.

Kitas šios sektorinės grupės susitikimas rengiamas lapkričio 7 – 10 d., Roterdame (Nyderlandai) vyksiančios tarptautinės parodos „Europort 2023“ metu. Būtent šio renginio metu jūrinės (Maritime) grupės partneriai susitiks aptarti jūrinio verslo problemas ir iššūkius, su kuriais susiduriama skirtingose Europos šalyse bei kartu su įmonėmis dalyvaus parodos metu vyksiančiame verslo kontaktų (B2B) renginyje „MariMatch Europort 2023“.

Kviečiame ir Lietuvos įmones dalyvauti individualių kontaktų renginyje „MariMatch Europort 2023“ bei rasti bendradarbiavimo partnerius iš kitų užsienio šalių.

Daugiau informacijos: https://marimatch-europort-2023.b2match.io/home.