Jau galima teikti paraiškas Europos saugių darbo vietų geros praktikos apdovanojimams

Europos darbuotojų saugos ir sveikatos agentūra (EU-OSHA) kviečia teikti novatoriškų metodų, kuriuos pritaikant darbo vietoje sprendžiamos raumenų ir kaulų sistemos sutrikimų problemos, pasiūlymus 2020–2022 m. geros praktikos apdovanojimams gauti.

Šie apdovanojimai įteikiami įmonėms ir organizacijoms, įdiegusioms praktiką, kuri akivaizdžiai ir tvariai padeda užkirsti kelią kaulų ir raumenų sistemos sutrikimams darbe ir juos valdyti. Jie yra 2020–2022 m. kampanijos „Saugiose darbo vietose mažesnis krūvis“  dalis ir suteikia puikią progą prisidėti prie kampanijos ir viešinti bei skleisti sėkmingus sprendimus.

Sužinoti daugiau apie Geros praktikos apdovanojimų konkursą  ir kaip jame dalyvauti, galite apsilankę specialioje Kampanijos interneto svetainės rubrikoje „Geros praktikos apdovanojimai“ https://healthy-workplaces.eu/lt/get-involved/good-practice-awards.

Pirmiausia visos paraiškos įvertinamos nacionaliniu lygmeniu. Nacionalinio apdovanojimo laimėtojai dalyvauja visos Europos konkurse, kurio nugalėtojus išrenka trišalė Europos žiuri. Nugalėtojus ir pagyrimo sulaukusius geros praktikos pavyzdžius aktyviai viešina EU-OSHA ir jos tinklo partneriai

Tik 2 nacionalinės komisijos atrinkti geros praktikos pavyzdžiai turės teisę dalyvauti Europos saugių darbo vietų geros praktikos apdovanojimuose. Paraiškos Lietuvos nacionaliniam Geros praktikos apdovanojimų konkursui bus priimamos iki 2021 m. spalio 25 d.

Paraiškos formą galite rasti ČIA.