Įvyko TORINO FASHION MATCH 2021 – kasmetinis verslo kontaktų renginys, skirtas tekstilės, mados ir dizaino sektoriui

Lapkričio 15-18 d. Enterprise Europe Network partneriai Italijoje organizavo tarptautinį virtualų tekstilės sektoriaus verslo kontaktų renginį TORINO FASHIONMATCH 2021. Vilniaus ir Kauno prekybos, pramonės ir amatų rūmai buvo renginio partneriai.

TORINO FASHIONMATCH – jau šeštus metus sėkmingai organizuojamas renginys, vykstantis Turino (Italija) mados savaitės metu (lapkričio 15-21 dienomis). Virtualūs tarptautiniai B2B renginiai leidžia pasiekti potencialius partnerius ar atrasti klientus įvairiose užsienio šalyse. Virtualiuose sustikimuose užsiregistravo virš 400 dalyvių iš 47 šalių. Lietuvos dizaineriai bei tekstilės ir mados sektoriaus atstovai taip pat gana aktyviai registravosi dalyvauti renginyje (26 dalyviai).

UAB DAINAVA komercijos vadovei Aidai Neveckienei nuotoliniai susitikimai buvo nauja patirtis. „Visiškai atsitiktinai susitikome ir su esamo kliento buvusia dizainere, su kuria turėjome labai produktyvų pokalbį, aptarėme galimą pavyzdžių gamybą, apsikeitėme naujais kontaktais. Planuojame vykti į Performace Days Vokietijoje, kur pasiūlėme susitikti gyvai ir drauge paieškoti audinių, taip įtvirtinant pradėtą bendradarbavimą. Renginio metu užmezgėme ir keletą kitų naudingų kontaktų, su kuriais planuojame papildomus susitikimus“, – po renginio patirtimi dalinosi A. Neveckienė.

Virtualaus renginio TORINO FASHIONMATCH 2021 dalyviai turėjo galimybę taip pat nuotoliniu būdu dalyvauti  įvairiuose seminaruose bei stebėti mados pristatymus.

3T – Transfers Technologies for textile atstovai džiaugėsi, kad seminarų temos buvo naudingos susipažinimui su tvarios mados tendencijomis, žiedine mada bei išteklių naudojimo efektyvumu tekstilės pramonėje. Seminarų metu apžvelgtos mados sektoriui skirtos tvarios finansinės technologijos, naujos skaitmeninės rinkodaros, inovacijų ir mados technologijų tendencijos bei Europos finansavimo programos tekstilės pramonei.

Vilniaus ir Kauno prekybos, pramonės ir amatų rūmai priklauso Enterprise Europe Network tinklo tarptautinei tekstilės ir mados sektoriaus darbo grupei. Šio tinklo dėka tekstilės sektoriaus įmonės gali nemokamai dalyvauti įvairiuose tarptautiniuose B2B renginiuose įvairiose šalyse, prisijungti prie verslo  misijų, dalyvauti informaciniuose renginiuose – seminaruose, dalintis patirtimi bei surasti naujų partnerių.

Daugiau informacijos apie Enterprise Europe Network renginius galite rasti čia: https://eenlietuva.eu/tarptautiniai-renginiai/