Įvyko tarptautinis verslo kontaktų renginys „MATCHMAKING INDUSTRY 4.0 REAL“

Vilniaus ir Kauno prekybos, pramonės ir amatų rūmai bei juose veikiantis Enterprise Europe Network, kartu su  Lietuvos inžinerijos ir technologijų pramonės asociacija LINPRA ir partneriais – Informacijos, ryšių ir technologijų sektoriaus asociacija INFOBALT ir  Vokietijos ir Baltijos šalių prekybos rūmais AHK –   rugsėjo 24 d. organizavo tarptautinį virtualų  verslo kontaktų renginį „Matchmaking Industry 4.0 Real“.

Renginyje, skirtame pramonės skaitmenizacijai, buvo kviečiamos dalyvauti  įmonės (gamintojai  ir paslaugų tiekėjai), universitetai, mokslinių tyrimų ir plėtros institucijos  bei visi kiti, ieškantys ar galintys pasiūlyti automatizavimo, robotikos, technologijų perdavimo, skaitmeninimo, inžinerinius, daiktų interneto ar kitus pramonės efektyvumą bei pažangą lemiančius transformacijos sprendimus ir naujoves.

Virtualus renginys buvo organizuotas prie tarptautinės konferencijos Making Industry 4.0 Real, kurios metu pristatyta pramonės atstovų geroji patirtis ir praktiniai verslo pavyzdžiai žengiant transformacijų keliu.

Enterprise Europe Network, kuris Kauno  ir Vilniaus prekybos, pramonės ir amatų rūmuose veikia jau daugiau nei 10 metų, partnerių dėka tarptautiniame verslo kontaktų renginyje pavyko sulaukti daugiau nei 120 įmonių iš 20 pasaulio šalių. Įmonės turėjo galimybę dalyvauti trumpuose 30 min. susitikimuose bei  užmegzti kontaktą ne tik su Europos, bet su Azijos ar Afrikos šalių atstovais.

Pirmą kartą Lietuvos organizuotame  renginyje dalyvavo 45 Lietuvos įmonės. Jos džiaugėsi, kad neišeidamos iš namų ar ofiso galėjo pasinaudojo nemokama, techniškai paprasta naudotis bei papildomų investicijų nereikalaujančia prisijungimo galimybe bei surasti naujų partnerių kitose užsienio valstybėse.

UAB „Definra“ vadovas Agnius Bartninkas, dalyvavęs 3 susitikimuose,  teigia, kad pati renginio platforma buvo pakankamai patogi – buvo nesunku rasti žmones ir pasiūlymus, taip pat – suplanuoti susitikimus. Pokalbių trukmė buvo pakankama pirmai pažinčiai ir abipusių poreikių išsiaiškinimui, tolesnę komunikaciją  įmonė planuoja vystyti tiesiogiai. Įmonė džiaugiasi jų sektoriui aktualiu renginiu, kuris  suteikė galimybę ieškoti naujų partnerių ir užmegzti naujų ryšių.

UAB Sprana atstovas Ričardas Razgaitis taip pat liko patenkintas organizuotu renginiu: „Pasinaudojome Matchmaking Industry 4.0 Real platformos galimybėmis, turėjome labai produktyvų pokalbį su Ispanijos konsultavimo agentūros specialiste“.

Primename, jog Enterprise Europe Network, veikiantis Vilniaus ir Kauno prekybos, pramonės ir amatų rūmuose, organizuoja daug tarptautinių verslo kontaktų renginių įvairiems sektoriams. Platesnę informaciją apie planuojamus renginius galite rasti: https://eenlietuva.eu/tarptautiniai-renginiai/