Įvairių sektorių Lietuvos įmonės domėjosi verslo galimybės Pietų Korėjoje

Vilniaus prekybos, pramonės ir amatų rūmuose veikiantis Enterprise Europe Network kartu su Lietuvos Respublikos užsienio reikalų ministerija, Korėjos tarptautinės prekybos asociacija bei P. Korėjos verslo konsultacine įmone KOISRA organizavo internetinis seminaras „Verslo galimybės Pietų Korėjoje“.

Renginio dalyvius pasveikino Vilniaus prekybos, pramonės ir amatų rūmų viceprezidentė Laura Aldonė ir LR komercijos atašė Kinijai, Vietnamui, Korėjai ir Mongolijai Andrius Sankauskas. Rūmų viceprezidentė p. Aldonė padėkojo visiems partneriams, kurie prisidėjo prie šio renginio organizavimo, pristatė Rūmų veiklą ir pasidžiaugė įmonių susidomėjimu verslo galimybėmis Pietų Korėjos rinkoje, taip pat prasidėjusiu glaudesniu bendradarbiavimu su Enterprise Europe Network partneriais Pietų Korėjoje. LR komercijos atašė p. Sankauskas pabrėžė tokio pobūdžio renginių svarbą norint geriau suprasti Azijos šalių rinkas bei ruošiantis pradėti verslą Pietų Korėjoje.

LR užsienio reikalų ministerijos Išorinių ekonominių santykių ir ekonominio saugumo politikos departamento direktorės pavaduotoja Lina Ramanauskaitė supažindino renginio dalyvius su ES ir P. Korėjos laisvos prekybos sutartimi ir įmonėms teikiamomis galimybėmis.
KOISRA Co., Ltd. įkūrėjas ir vadovas Eyal Victor Mamou pristatė Pietų Korėjos ekonomikos rodiklius, verslo etiketą bei patekimo į rinką strategiją.

Renginyje dalyvavo ir vienos iš trijų Enterprise Europe Network partnerių organizacijų P. Korėjoje – Korėjos tarptautinės prekybos asociacijos – atstovas Minwook Jeon, kuris vadovauja ir konsultacinei įmonei Global Marketing Group. Renginio dalyviams p. Jeon pateikė naudingų tarpkultūrinio bendravimo patarimų bei įžvalgų, kurios padėtų užmegzti ir plėtoti sėkmingą bendradarbiavimą su Pietų Korėjos verslininkais, pvz. verslo partnerių paieškos platforma – TradeKorea.com.

Renginyje dalyvavo 25 įmonių atstovai, kurie domėjosi įrangos sertifikavimu, P. Korėjos verslininkų požiūriu į bendradarbiavimą su europiečiais, kokių temų geriau vengti ir kt.

Pranešimai

LR užsienio reikalų ministerijos Išorinių ekonominių santykių ir ekonominio saugumo politikos departamento direktorės pavaduotoja Lina Ramanauskaitė
ES ir Pietų Korėjos laisvos prekybos sutartis ir jos nauda verslui

KOISRA Co., Ltd įkūrėjas ir vadovas Eyal Victor Mamou,

Patekimo į P. Korėjos rinką strategija

Global Marketing Group vadovas/Korėjos tarptautinės prekybos asociacijos atstovas Minwook Jeon

Patarimai ir manieros sėkmingam verslui P. Korėjoje