Išbandykite LIFE projektų idėjų ir partnerių paieškos duomenų bazę

Informuojame, kad jau veikia projekto “LIFE gebėjimų stiprinimas Lietuvoje” partnerių paieškos duomenų bazė (http://db.lifeprojektai.lt/), kurioje galima peržiūrėti visus Europos Sąjungos LIFE projektus nuo 1991 iki 2015 m. pagal jų šalį, tematiką ir laikotarpį.

Duomenų bazėje taip pat rasite informaciją apie Lietuvos, Latvijos ir Estijos LIFE projektų vykdytojus ir partnerius – jų vykdytus projektus, informaciją apie organizacijas, veiklos sritis, kontaktinius duomenis. Be to, duomenų bazėje gali registruotis organizacijos, ieškančios partnerių LIFE projektams.

Duomenų bazė ne tik padės susipažinti su LIFE programos pobūdžiu ir tematika, pasisemti idėjų ateities projektams, bet ir rasti Lietuvos ar tarptautinių partnerių bendradarbiauti. Be to, galima užregistruoti savo el. pašto adresą ir gauti pranešimus apie naujus partnerių paieškos skelbimus.

Jei turite pageidavimų, pasiūlymų ar norite užsiregistruoti, kaip partnerių ieškanti organizacija, galite tai padaryti tiesiogiai duomenų bazėje arba kreptis el.paštu info@lifeprojektai.lt.