Iš tarptautinio renginio grįžo įkvėpti ir užtikrinti savo kuriamo produkto potencialu

„Turbūt visame pasaulyje nėra geresnio renginio IT produkto poreikiui ir susidomėjimui patikrinti nei kasmet Portugalijoje vykstantis „Web Summit“. Tūkstančiai technologiškai išprususių žmonių, kurie turi galimybę vietoje susipažinti, išbandyti produktą ir iš karto suteikti grįžtamąjį ryšį jo kūrėjams, yra neįkainojama vertė bet kokiai inovatyvius produktus ar paslaugas vystančiai įmonei“, – teigia UAB „Adeo Web“ marketingo vadovas Arvydas Vaitkus.

Konsultuojama Lietuvos inovacijų centro, įmonė pateikė sėkmingą paraišką priemonės „InoConnect“ finansavimui gauti  ir 2018 m. lapkričio 5-7 d. jos atstovai jau lankėsi tarptautiniame renginyje Lisabonoje, Portugalijoje. Įmonė džiaugiasi, kad šiame renginyje turėjo galimybę sėkmingai pristatyti savo kuriamą SAAS sprendimą bei užmezgė daug naudingų partnerysčių.

„Šį renginį kasmet aplanko 60 tūkst. žmonių, tad nenuostabu, jog atsirado daug dalyvių, kurie ieškojo būtent tokio produkto, kaip mūsų SAAS sprendinys“ – teigia A. Vaitkus. Pasak jo, į „Web Summit“ atkeliauja labai inovatyvūs ir progresyvūs „minčių lyderiai“, kurie čia ieško tokių pačių žmonių, todėl tai yra puiki proga užmezgti ne vieną kontaktą ateities partnerystėms.

„Renginio metu visa Lisabona gyvena idėjomis, technologijomis ir kūrimo nuotaika. Gausybė garsiausių pasaulyje minties lyderių, didžiausių pasaulyje technologinių įmonių vadovai, naujos kartos sistemas kuriantys architektai, didžiausius kapitalus surinkę antrepreneriai – visi jie susirenka į „Web Summit“. Visą dieną nenutrūkstamu srautu vykstančios prezentacijos, diskusijos, demonstracijos – savaitę praleidus tokioje aplinkoje naujos idėjos pačios generuojasi galvoje visus metus“, – priduria A. Vaitkus.

Domina galimybė vykti į užsienį ir ieškoti partnerių inovacijoms kurti, diegti ir taikyti? Tarptautinių partnerių ieškančios ir verslo misijose dalyvauti norinčios įmonės gali naudotis priemonės „InoConnect“ teikiama finansine parama. Didžiausia finansavimo suma ir intensyvumas – 10 000 Eur. Priemonė skirta tarptautinei partnerystei ir tinklaveikai per EEN skatinti. Šio tinklo atstovai Lietuvoje – Lietuvos inovacijų centras – padeda įmonėms pasirinkti joms tinkamiausius renginius, konsultuoja dėl dalyvavimo tarptautinėse parodose, organizuoja verslo misijas ir verslo verslui (B2B) susitikimus su potencialiais partneriais užsienyje, skatina tarptautinį bendradarbiavimą.

Šaltinis: Lietuvos inovacijų centras.