Internetinis seminaras apie intelektinę nuosavybę interneto amžiuje

Enterprise Europe Network  kviečia dalyvauti nemokamame internetiniame seminare (anglų kalba) „Intelektinė nuosavybė interneto amžiuje: rizika ir galimybės koronaviruso krizės metu apie intelektinę nuosavybę“.

Seminaro metu bus kalbama apie tai kas yra intelektinė nuosavybė, kodėl intelektinė nuosavybė aktuali internete ir kokios yra grėsmės ir galimybės. Analizuojant konkrečius pavyzdžius bus aptarta domeno vardo svarba ir perdirbtų prekių pardavimo internete atvejai.

Pranešėjai:

George Tzogopoulos, Tarptautinio Europos formavimo centro vyresnysis mokslo darbuotojas, Begin Sadat strateginių studijų centro (BESA) žiniasklaidos ir politikos tyrinėtojas bei žiniasklaidos ir politikos ekspertas,  pranešime pristatys dabartinę riziką ir galimybių, kurias galima rasti internete, ypač šiuo sunkiu COVID-19 laikotarpiu.

Dr. Marta Bettinazzi, Pietryčių Azijos intelektinės nuosavybės teisių MVĮ pagalbos tarnybos patarėja,  paaiškins intelektinės nuosavybės svarbą interneto amžiuje ir giliau svarstys, kaip apsaugoti intelektinės nuosavybės teises Filipinuose.

Renginio trukmė: 1,5 val.

Internetinis seminaras vyks antradienį, balandžio 21 d., 11:00 val.

Registracija čia: https://register.gotowebinar.com/register/1880023452158874636