Inovatyviausi! Kur Jūs? Norime apdovanoti!

Vykdote inovatyvią veiklą? Kuriate inovatyvius produktus? Norite didesnio žinomumo ir daugiau klientų? „Inovacijų prizas 2017“ gali padėti įgyti pranašumą rinkoje ir sudaryti palankesnes galimybes įgyvendinti efektyvesnius rinkodaros sprendimus.

Tryliktus metus iš eilės organizuojamas konkursas siekia skatinti verslų mąstymą, technologinę plėtrą ir inovatyvumą. Jis yra atviras visoms verslo įmonėms, registruotoms Lietuvoje. Dalyvavimas konkurse – nemokamas.

Įmonės varžosi dviejose kategorijose: „Inovatyvi įmonė“ ir „Inovatyvus produktas“. Dalyvių pateiktas paraiškas vertina nepriklausoma ekspertų komisija pagal iš anksto nustatytus kriterijus. Komisijai talkina Europos įmonių tinklo (angl. Enterprise Europe Network – EEN) ekspertai.

Konkurso nugalėtojai ne tik bus apdovanoti Inovacijų prizo statulėlėmis ir sertifikatais, bet ir įgis teisę naudoti Inovacijų prizo logotipą apdovanoto produkto ar įmonės rinkodaros tikslams. O kur dar neaprėpiamos tinklaveikos ir ryšių užmezgimo bei partnerystės plėtros galimybės Valdovų rūmuose, kur gruodžio 15 d. verslininkai, politikai ir kiti įtakingi asmenys susirinks į iškilmingą apdovanojimų ceremoniją.

Laukiame jūsų paraiškų iki 2017 m. lapkričio 5 d.

Konkursą organizuoja VšĮ Lietuvos inovacijų centras kartu su Lietuvos pramonininkų konfederacija. Konkursą globoja Lietuvos Respublikos Ūkio ministerija. Daugiau informacijos apie patį konkursą rasite čia