Įmones ir bendradarbiauti pasiruošusius startuolius kviečia „Scale-up Champions“ programa

Kuriate inovacijas ir ieškote partnerių ar su panašiais sprendimais dirbančių deep-tech sektoriaus startuolių? Kauno mokslo ir technologijų parkas, prisijungęs prie tarptautinės verslo plėtros skatinimo iniciatyvos „Scale-up Champions“, kviečia inovacijoms atviras ir bendradarbiauti pasiruošusias įmones kartu atrasti inovatyvius sprendimus.

Programos metu įmonės galės identifikuoti kylančius verslo plėtros arba inovacijų vystymo iššūkius ir juos įveikti su startuolių bei inovacijų vystymo ekspertų pagalba. Įmones ir programos dalyvius konsultuos Estijos Talino Tehnopolio, Lenkijos Poznanės mokslo ir technologijų parkas, Danijos Kopenhagos technikos universiteto startuolių inkubatoriaus, Barselonos Fundació Privada Parc d’Innovació Tecnològica i Empresarial la Salle (Technova) organizacijų ekspertai.

Kviečiamos dalyvauti įmonės ir korporacijos, besidominčios fintech, žaliosios energijos, išmaniojo miesto, medicinos technologijų, Pramonės 4.0 sprendimais. Jos bus supažindinamos su šių sričių deep-tech segmento startuoliais.

Paraiška (galioja iki rugsėjo 1 d.): https://www.scaleupchampions.com/for-corporates

Daugiau informacijos apie programą: https://www.scaleupchampions.com/events/engage-into-startup-corporate-collaboration

Kontaktai pasiteiravimui Lietuvoje:

Kauno mokslo ir technologijų parko

Inovacijų ir verslumo departamento direktorius

Paulius Nezabitauskas

paulius.nezabitauskas@kaunomtp.lt

+370 612 54070